eFootball Point

eFootball Puanı Programı

eFootball Puanı Programı, PES serisinin önde gelen oyunlarında vakit geçirerek harika ödüller kazanmanız için yeni yollar sağlayan, platformlar arası bir ödül sistemidir.
PES her zaman gerçek futbolla sanal futbolu birbirine yaklaştırma vizyonuyla hareket etmiştir ve eFootball Puanı Programı da sevenlerimizi PES'e bir adım daha yaklaştırarak bu amaca ulaşmamıza yardımcı oluyor.

Güncelleme Geçmişi

eFootball Puanı nedir?

PES 2021'de yeni bir özellik olan eFootball Puanı, eFootball Puanı Programı'nın para birimidir. PES serisinin önde gelen oyunlarını oynayarak puan biriktirebilir ve ardından bu puanları kullanarak çeşitli oyun öğeleri ve bonusları alabilirsiniz.

eFootball Puanları, çeşitli yollarla kazanılabilir ve farklı platformlara taşınabilir. Yani günlük yolculuklarınızda PES Mobil oynayarak puan kazanabilir, ardından evinize gelip bu puanları kullanarak konsol sürümünde bonusların kilidini açabilirsiniz!
Bu puanların neler için kullanılabileceğini görmek için bu alanı takip edin!

  • *Puanlarınızı hangi platformda kullanmak istiyorsanız o platformda KONAMI ID'nizi oyun hesabınıza bağlamanız gerekecek.
ABD'de İkamet Edenler İçin Önemli Bilgilendirme

Maalesef eFootball Puanı Programı, PES'i ilk kez oynamaya başlarken ikamet yeri olarak Amerika Birleşik Devletleri'ni seçen kullanıcılara açık olmayacak. Şu an bu kullanıcıların eFootball Puanı yerine alternatif oyun öğeleri alabilmelerine imkân sağlayan alternatif bir sistem düzenleme sürecinde bulunuyoruz.

eFootball Puanları Nasıl Kullanılır?

eFootball Puanlarını kullanabilmek için oyun hesabınızı KONAMI ID'nize bağlamanız ve Kullanım Koşullarını kabul etmeniz gerekecek. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki rehberi takip edin.

KONAMI ID Hakkında

KONAMI ID, KONAMI Group tarafından sağlanan çeşitli online hizmetleri kullanabilmenize imkân sağlar. Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki siteye göz atabilirsiniz. https://my.konami.net/index.html

1) Bir KONAMI ID oluşturun (ID'niz zaten varsa bu adımı atlayabilirsiniz)

Yukarıdaki My KONAMI bağlantısını takip ederek bir KONAMI ID oluşturun.

2) Oyun hesabınızı KONAMI ID'nize bağlayın

ID'nizi bağlamak istediğiniz oyunu açın ve eFootball Puanı menüsüne gidin. İstendiğinde KONAMI ID'nizi ve şifrenizi girin.
Ardından eFootball Puanı Kullanım Koşullarını kabul etmeniz istenecek.
Kabul ettikten sonra eFootball Puanlarınızı kullanmaya hazır olacaksınız!

ÖNEMLİ BİLGİ

*Oyun hesabınızı bir KONAMI ID'ye bağlamanızın (yukarıda anlatıldığı şekilde) ardından bu hesap, asla başka bir KONAMI ID'ye bağlanamaz.
*KONAMI ID'niz her platformda sadece tek bir oyun hesabına bağlanabilir.
*Tek bir platformda birden fazla oyun hesabınız olsa bile KONAMI ID'nizi bağlamak için bu hesaplardan sadece bir tanesini seçebileceksiniz.

*Tek bir oyun hesabı birden fazla KONAMI ID'ye bağlanamaz.

eFootball Puanlarınızdan en iyi şekilde yararlanabilmek için en sık kullandığınız oyun hesabını bağlamayı unutmayın.

Puanların Son Kullanma Tarihi

Tüm eFootball Puanlarının son kullanma tarihi vardır.
Puanların son kullanma tarihi, puanları Gelen Kutunuzdan aldıktan altı ay sonra gelen ayın son günü saat 23:59:59'dur (UTC).

eFootball Puanlarınızın farklı son kullanma tarihlerini şu konumlardan kontrol edebilirsiniz:

eFootball PES 2021 Season Update (PS4, Xbox One, Steam)

[myClub] > [myClub Mağazası] > [eFootball Puanı] > eFootball Puanlarının süresinin ne zaman dolacağını kontrol edin

eFootball PES 2021 (iOS, Android)

SHOP'u açmak için ekranın sağ üst köşesindeki alışveriş arabası simgesine dokunun, ardından [Puan Kullan] > [Ayrıntılar] adımlarını takip edin.

My KONAMI web sitesi ayrıca mevcut eFootball Puanlarınızı ve bu puanların son kullanma tarihlerini kontrol etmenize imkân sağlar. Burada aynı zamanda eFootball Puanı kullanım geçmişiniz, puanlarınızı ne zaman aldığınızın ayrıntıları ve şu ana kadar kaç puan kullandığınız yer alır.

eFootball Puanlarınızın ayrıntılarını kontrol etmek için My KONAMI web sitesine gidin ve şu adımları takip edin:

[KONAMI ID] > [ACCOUNT INFORMATION (HESAP BİLGİLERİ)] > [eFootball Points (eFootball Puanı)]

https://my.konami.net/index.html

Desteklenen PES Oyunları

・eFootball PES 2021 Season Update (PS4, Xbox One, Steam)
・eFootball PES 2021 (iOS, Android)

eFootball Puanı Programı, gelecekteki PES oyunlarında da mevcut olacak.