Rüya Takım

"Rüya Takım" nedir?

Rüya Takımda, en sevdiğiniz oyuncu ve menajerlerle sözleşme imzalayarak kendi takımınızı kurabilirsiniz.
Eşsiz takımınızı kurun ve Rüya Takıma özel eşleşmelerle tüm dünyaya meydan okuyun.

Rüya Takım Oynama Konseptleri

Birkaç Oyuncuyla Sözleşme İmzalayalım

Rüya Takım yolculuğunuz, orijinal oyuncularla dolu bir kadro ile başlayacak. Ancak bu oyuncuların yetenekleri çok yüksek olmayacağı için yeni transferler yapmaya çalışmalısınız.
Oyuncularla sözleşme imzalamak için [Sözleşme] bölümüne gitmelisiniz. Hoş geldiniz ödüllerini kullanarak transfer yapabileceğiniz "Standart Oyuncu Listesini" kontrol etmenizi öneririz.
・ Özel Oyuncu Listesi
Burada, gerçek yaşamda üst düzey performanslar sergileyen oyuncularla, öne çıkan liglerden oyuncularla ve futbol efsaneleriyle sözleşme imzalayabilirsiniz.
*Belli Ülkelerde/Bölgelerde mevcut olmayabilir.
・ Standart Oyuncu Listesi
Burada, istediğiniz herhangi bir oyuncuyla sözleşme imzalayabilirsiniz. Favori oyuncularınızı bulmak için filtreleri kullanın.
・ Menajer Listesi
Çeşitli taktiksel kurulumlarda uzman olan farklı Antrenörlük Yakınlığına sahip menajerlerle sözleşme imzalayabilirsiniz.
・ Standart Oyuncu Biletleri
Etkinlik Ödülleri dâhil çeşitli yollarla kazanabileceğiniz biletler. Bu biletleri kullanarak oyuncularla rastgele olarak sözleşme imzalayın.
・ Paketler
Paketlerin içerisinde oyuncu, menajer ve Forma gibi yeni öğeler bulunur.

Sözleşme İmzaladığınız Oyuncuları Kaydedin

Sözleşme imzaladığınız oyunculara maçlarda yer vermek için onları [Oyun Planı] aracılığıyla kaydetmeniz gerekir.

Maçların Tadını Çıkarın

Yeni sözleşme imzaladığınız oyuncularla takımınızı kurma işini bitirdikten sonra [Maça] geçin.

・ Etkinlikler
Çeşitli Etkinliklere katılarak futbol sezonunun "sıcak gündem maddelerini" deneyimleyin. YZ'ye Karşı maçlar ve Kullanıcı Maçları sizi bekliyor.
Ayrıca zamanla yeni Etkinlik türleri de eklenecek.
・ eFootball™ Ligi
Dünyanın dört bir tarafından kullanıcıların mücadele ettiği Klasman tabanlı bir lig. Ne kadar yüksek bir Klasmana ulaşmayı başarırsanız ödüller de o kadar iyi olur.
・Hızlı Maç
Dünyanın her tarafından kullanıcılara karşı rahat online PvP maçlarının tadını çıkarın. Bu maçlar, maç kayıtlarınıza geçirilmez.
・ Arkadaş Maçı
Bu online mod, 1'e 1'den 3'e 3 Ortaklaşa oyuna kadar tercih ettiğiniz Maç Ayarlarıyla oynamanızı sağlar.
[İpuçları] Ödülleri kazanın ve takımınızı güçlendirin

Oyuncularla sözleşme imzalamak için gereken GP ve eFootball™ Parası, çeşitli yollardan kazanılabilir.
"Giriş Bonusu", oyuna giriş yaparak kazanılan ve günde bir defa alınabilen bir ödüldür. Bu yüzden her gün giriş yapmayı unutmayın.
"Maç Bileti" ile sadece maçları tamamlayarak ödül kazanabilirsiniz. Arkadaş Maçı da ödül kazandırır. Böylece arkadaşlarınızla oynarken de ödül kazanabilirsiniz.
"Hedefler", belirtilen meydan okumaları tamamlamanız durumunda size ödül kazandırır. Üstelik çok sayıda kolay mücadele de var!

Oyuncularınızı Geliştirin

Belli Oyuncu Türleri hariç olmak üzere, sözleşme imzaladığınız oyuncuları daha fazla geliştirebilirsiniz.
[Takımım] > [Oyuncular] adımlarını takip edin ve geliştirmek istediğiniz oyuncuyu seçin.

・ Seviye Antrenmanı
"Seviye Antrenmanı Programları", oyuncularınıza Deneyim Puanı kazandırmak için kullanılabilir.
・ Oyuncu İlerlemesi
"İlerleme Puanı", bir oyuncunun seviyesi yükselince açılır ve oyuncuyu daha da geliştirmek için kullanılabilir.
・ Beceri Antrenmanı
"Beceri Antrenmanı Programları", bir oyuncuya en fazla 5 Ek Beceri eklemek için kullanılabilir.
・Pozisyon Antrenmanı
Geçerli oyuncular, Pozisyon Antrenmanı için oynanabilir Pozisyon Ustalıkları listesine sahip olacak. "Pozisyon Antrenmanı Programlarını" kullanarak, bir oyuncunun Pozisyon Ustalığını rastgele en fazla 2 pozisyona kadar artırabileceksiniz.
・ Uzmanlık Aktarımı
Bir oyuncuyu Antrenöre dönüştürün. Antrenörün Deneyim Puanları ve Ek Becerileri de başka bir oyuncuya taşınabilir.

Oyuncunuzu geliştirmek için şu 2 adımı takip edin.

  1. 1) Oyuncularınıza maçlarda yer vererek veya etkinlik ödülü vb. şekillerde aldığınız "Seviye Antrenmanı Programlarını" kullanarak oyuncularınızın seviyelerini yükseltin.
  2. 2) Oyuncunun seviyesini yükselterek kazandığınız İlerleme Puanlarını kullanın ve "Oyuncu İlerlemesi" aracılığıyla oyuncunuzu geliştirin.
〇 Oyuncu İlerlemesi nedir?

Bu özellik, oyuncular seviye atladıkça elde edilen "İlerleme Puanlarını" kullanarak oyuncuları tam olarak istediğiniz gibi geliştirebilmenizi sağlar.
Puanları nasıl atamak istediğinizden emin değilseniz [Otomatik dağıt] işlevini kullanın ve her şey sizin için halledilsin. Ayrıca GP kullanarak Oyuncu İlerlemesini sıfırlayabilirsiniz.

〇 Takım Oyun Tarzı

[Oyun Planı] > [Taktikler] bölümünde yapılandırılabilen "Top Çevirme Oyunu" ve "Hızlı Kontratak" dâhil 5 farklı Takım Oyun Tarzı bulunmaktadır. Taktiklerin takımınızda daha verimli çalışmasını sağlamak için, seçtiğiniz Takım Oyun Tarzında yüksek ustalığa sahip bir menajer çalıştırmak iyi bir fikirdir.

[İpuçları] Güçlendiriciler
Bazı oyuncular, "Güçlendirici" adı verilen özel bir özelliğe sahiptir. "Güçlendiriciler", belirli Oyuncu İstatistiklerini geliştirerek bir oyuncuya Oyuncu İlerlemesi kazandırmanızı ve onu 99 sınırının üstüne taşımanızı sağlar.

Sezon Temaları

Rüya Takım, "Sezon" adı verilen ayrı dönemler hâlinde oynanır.
Her Sezonun teması, gerçek futbol dünyasındaki popüler konuları yansıtacak ve temayla uyumlu çok çeşitli etkinlikler olacak. Başka kullanıcılara karşı oynayabileceğiniz Mücadele Etkinlikleri ve YZ'ye karşı oynayabileceğiniz Tur Etkinlikleri bulunmaktadır. Bunlar, sunduğumuz pek çok etkinlikten sadece birkaçı.
Sezonun temasına uygun oyuncularla sözleşme imzalayıp temaya uygun bir kadro kurarak etkinliklerde avantaj kazanın.
Her Sezon için eşsiz bir takım oluşturun ve her türlü maçın tadını çıkarın!

[Ek Bilgiler]

Oyun İçindeki Varlıklar ve Sözleşmeler
Rüya Takım aracılığıyla kazanılan oyun içi varlıklara ve oyuncularla sözleşme imzalamanın farklı yollarına dair bilgi için lütfen aşağıya göz atın.
Sanal Varlıklar
eFootball™ Parası Bunlar, oyuncularla sözleşme imzalamak ve oyun içi öğeler satın almak gibi şeyler için kullanılan Paralardır. Oyun içinde veya mağazadan elde edilebilir.
GP Bu; oyuncularla, menajerlerle vb. ile sözleşme imzalamak için kullanılan oyun içi para birimidir. Oyun içinde belirli koşullar karşılanarak elde edilebilir.
eFootball™ Puanı Bunlar, oyuncularla sözleşme imzalamak ve oyun içi öğeleri takas etmek için kullanılan Puanlardır. Bunları, oyun içinde elde etmenin yanı sıra oyun dışındaki kampanyalar aracılığıyla da edinebilirsiniz. eFootball™ Point Official Site
Sözleşmeler
Tesadüfi Anlaşma Bu anlaşmaya özel bir oyuncu listesinden rastgele bir oyuncuyla sözleşme imzalamanıza imkan sağlayan bir öğe.
Adaylı Sözleşme Bu sözleşmeye özel bir oyuncu listesinden kendi seçtiğiniz bir oyuncuyla sözleşme imzalamanıza imkan sağlayan bir öğe.
Oyuncu Transferleri ve Kart Türleri
Destansı Efsanevi Trend Göze Çarpan Öne Çıkan Standart
Kart Tasarımları Epic Legendary Trend Highlights Feature Standard
Genel Bakış Hem geçmişteki hem de günümüzdeki büyük isimlerin "en önemli sezonunu" kutlama niteliğindedir. Efsanevi oyunculardan daha yüksek bir ilerleme üst sınırına sahiptirler. Oyuncular performansıyla yıldızlaştığı belli bir sezona göredir (Bu ayrıca harika bir kariyeri olan jübile yapmış oyuncuları da içerir) Oyuncular, bu sezonda belli bir maçta veya haftada sergiledikleri etkileyici performansa göredir "Mevcut sezonda" olağanüstü performanslar sergileyen özenle seçilmiş oyuncular. Öne Çıkan oyunculardan daha yüksek bir ilerleme üst sınırına sahiptirler. Mevcut sezon sırasındaki performanslarına göre tasvir edilen, özenle seçilmiş oyuncular Oyuncular, mevcut sezondaki performanslarına göredir
Oyuncu Gelişimi Evet Evet Hayır Evet Evet Evet

*Kart resimleri ve oyuncu istatistikleri henüz son hâlinde değildir ve gelecekte değişikliğe uğrayabilir.