Yeni Bir eFootball™ Sezonu

"Dünyanın dört bir tarafındaki futbolseverlere daha önce eşi benzeri görülmemiş bir gerçekçilikte yeni bir futbol oyununun tadını çıkarma fırsatı sunmak istiyoruz."

Bu misyon ifadesi aklımızdan hiçbir zaman çıkmadı. Tam da bu nedenle saygıdeğer kullanıcılarımızdan olabildiğince fazla "samimi geri bildirim" topladık ve toplamaya devam edeceğiz. Oyunu daha fazla futbolsever için daha çok keyif alınabilir kılmak üzere değerli geri bildirimlerinize göre oyunu geliştirmeye ve yeni özellikler uygulamaya devam edeceğiz.
Gerçek hayattaki futbol takviminde yeni bir sayfa açılırken eFootball™ da 2022'den 2023'e adım atacak.
İster açılış fikstürlerindeki dikkat çekici yetenekler olsun ister her bir futbol kulübünün yeni renkleri olsun, yepyeni heyecan verici içeriklerle futbol sezonundaki en yeni ve en harika şeyleri size sunmaya devam edeceğiz!
eFootball™ 2023'te "gerçek futbol" coşkusunu yaşayın!

eFootball™ World En Verimli Şekilde Nasıl Oynanır?

eFootball™ World, eFootball™ deneyiminin tam kalbidir. Burada futbol dünyasının en iyi takımlarını kullanarak oynama şansına sahip olacak ve istediğiniz oyuncuları transfer edip geliştirerek rüya takımınızı oluşturabileceksiniz. Hazır olduğunuzda en büyük turnuvalarda ve en heyecan verici etkinliklerde dünyanın dört bir yanından rakiplere karşı mücadele edebilirsiniz.