"PES"ten "eFootball™"a

Her şey, devrim niteliğinde bir futbol deneyimi yaratma konusundaki bitmek bilmeyen kararlılığımızla başladı.
Hedefimiz sahadaki çimlerden oyuncuların hareketlerine ve stadyumdaki taraftarlara kadar kusursuz bir futbol ortamını yeniden yaratmaktı.
Bu düşünceyle, geliştirilmiş animasyon sistemine ve oyun kontrollerine sahip yeni bir futbol motoru yaratmaya karar verdik.
Ortaya çıkan sonuç, en başta düşündüğümüzden bile daha etkileyici oldu.
PES'in sınırlarının ötesine geçtik ve yeni bir sanal futbol dünyasına giriş yaptık.
Bu yeni dönemin işaretini vermek üzere, çok sevdiğimiz PES markasıyla yollarımızı ayırmaya ve bu markayı "eFootball™" olarak yeniden adlandırmaya karar verdik!
Şimdi umarız eFootball™'un sunduğu bu yepyeni futbol deneyiminin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ücretsiz Oynama ve Platformlar Arası Oyun

Tüm futbolseverlerin müthiş, rekabetçi bir deneyimin tadını çıkarabilmesi için eFootball™, çeşitli cihazlarda ücretsiz oynanabilir!
Ayrıca yakın gelecekte oyun, tamamen platformlar arası olacak ve cihaz seçimlerine takılmadan herkesin bu eğlenceye katılabilmesine imkan sağlayacak.
eFootball™, e-sporu yeni bir seviyeye taşıyarak en büyük futbol deneyimi olacak!

Yeni Nesil İçin Hazır Olun

PlayStation®5 ve Xbox Series X|S gibi yeni nesil konsollarda etkileyici grafiklerin ve benzersiz sürükleyiciliğin tadını çıkarabilirsiniz!

Desteklenen Cihazlar:
PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows, Steam®, iOS, Android

eFootball™ World En Verimli Şekilde Nasıl Oynanır?

eFootball™ World, eFootball™ deneyiminin tam kalbidir. Burada futbol dünyasının en iyi takımlarını kullanarak oynama şansına sahip olacak ve istediğiniz oyuncuları transfer edip geliştirerek rüya takımınızı oluşturabileceksiniz. Hazır olduğunuzda en büyük turnuvalarda ve en heyecan verici etkinliklerde dünyanın dört bir yanından rakiplere karşı mücadele edebilirsiniz.