[PS4®]eFootball™ 2022 Premium Player Pack Pre-Order Issue

"PES"ten "eFootball™"a

Her şey, devrim niteliğinde bir futbol deneyimi yaratma konusundaki bitmek bilmeyen kararlılığımızla başladı.
Hedefimiz sahadaki çimlerden oyuncuların hareketlerine ve stadyumdaki taraftarlara kadar kusursuz bir futbol ortamını yeniden yaratmaktı.
Bu düşünceyle, geliştirilmiş animasyon sistemine ve oyun kontrollerine sahip yeni bir futbol motoru yaratmaya karar verdik.
Ortaya çıkan sonuç, en başta düşündüğümüzden bile daha etkileyici oldu.
PES'in sınırlarının ötesine geçtik ve yeni bir sanal futbol dünyasına giriş yaptık.
Bu yeni dönemin işaretini vermek üzere, çok sevdiğimiz PES markasıyla yollarımızı ayırmaya ve bu markayı "eFootball™" olarak yeniden adlandırmaya karar verdik!
Şimdi umarız eFootball™'un sunduğu bu yepyeni futbol deneyiminin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ücretsiz Oynama ve Platformlar Arası Oyun

Tüm futbolseverlerin müthiş, rekabetçi bir deneyimin tadını çıkarabilmesi için eFootball™, çeşitli cihazlarda ücretsiz oynanabilir!
Ayrıca yakın gelecekte oyun, tamamen platformlar arası olacak ve cihaz seçimlerine takılmadan herkesin bu eğlenceye katılabilmesine imkan sağlayacak.
eFootball™, e-sporu yeni bir seviyeye taşıyarak en büyük futbol deneyimi olacak!

Yeni Nesil İçin Hazır Olun

PlayStation®5 ve Xbox Series X|S gibi yeni nesil konsollarda etkileyici grafiklerin ve benzersiz sürükleyiciliğin tadını çıkarabilirsiniz!

Desteklenen Cihazlar:
PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Windows 10 (PC), Steam (PC), iOS, Android

TRAILER

eFootball™ World En Verimli Şekilde Nasıl Oynanır?

eFootball™ World, eFootball™ deneyiminin tam kalbidir. Burada futbol dünyasının en iyi takımlarını kullanarak oynama şansına sahip olacak ve istediğiniz oyuncuları transfer edip geliştirerek rüya takımınızı oluşturabileceksiniz. Hazır olduğunuzda en büyük turnuvalarda ve en heyecan verici etkinliklerde dünyanın dört bir yanından rakiplere karşı mücadele edebilirsiniz.

ÖN SiPARiŞ VERiN

Üst düzey yeteneklerle sözleşme imzalayın ve rüya takımınızı kurun! Bu fırsatı kaçırmayın ve eFootball™ 2022 Premium Player Pack için ön sipariş verin!

Road map

*Currently, there is an issue with the pre-order of the eFootball™ 2022 Premium Player Pack via the PlayStation™Store when attempting to do so from a PlayStation®4 console. A fix is currently being worked on, but in the meanwhile please withhold from pre-ordering. Also, note that pre-ordering the product in the PlayStation™Store without using the discount link in-game will not grant the discount.

  • *Tesadüfi Anlaşma öğesi, üst düzey 16 Elçi oyuncudan ve partner kulüp oyuncusundan 1 tanesiyle sözleşme imzalamanıza imkan sağlar.
  • *Bir Tesadüfi Anlaşma kullanırken Oyuncu Listesinden henüz anlaşma imzalamadığınız rastgele bir oyuncuyla anlaşma imzalayacaksınız.
  • *Oyuncu Listesini istediğiniz zaman sıfırlayabileceğinizi unutmayın. Bunu yaptığınızda önceden anlaşma imzaladığınız bir oyuncunun başka bir kopyasıyla anlaşma imzalama olanağı elde edersiniz.
  • *Tesadüfi Anlaşmalar ve eFootball™ Paraları, sadece 11 Kasım 2021 tarihi için planlanan güncellemeden sonra alınabilir.
  • *Tesadüfi Anlaşmaların süresi, 30/04/2022 tarihinde dolacak, bu yüzden süresi dolmadan önce oyuncularla sözleşme imzalamak için mutlaka kullanın.
  • *eFootball™ Paraları, 18/11/2021 tarihinden sonra eFootball™ 2022'de kullanılabilir hâle gelecek.
  • *Tesadüfi Anlaşma ile alınan oyuncular, sadece eFootball™ 2022'de kullanılabilir.
  • *eFootball PES 2021 SEASON UPDATE'teki veya eFootball PES 2021 LITE'taki oyun içi duyurudan satın alarak %10 indirim alın.
  • *Lütfen indirim oranlarının, mevcut kur oranları nedeni ile bölgenize göre değişebileceğini unutmayın.

ROADMAP

Son olarak, yakın gelecekte yayınlanacak bir sürü yeni özelliğimiz, modumuz ve etkinliğimiz sizi bekliyor!
eFootball'a dair planlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki geliştirme yol haritamıza göz atabilirsiniz.

Road map