INFO DETAIL

Yeni Güncelleme Dosyası (2.1.0 Sürümü) Mevcut (2/3)
Güncelle
PS5 PS4 XboxOne Xbox X|S Steam Windows10

Yeni bir güncelleme dosyası (2.1.0 sürümü) şimdi mevcut.
Ayrıntılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

■ Aşağıda Gösterilen Hataların Azaltılması veya Ortadan Kaldırılması İçin Uygulanan Genel Düzeltmeler
・ Bir hata nedeniyle uygulama çökebiliyor.
・ Maça kesintisiz bir köşe vuruşu ile devam edildiğinde geçiş grafikleri gösterilirken maç devam edebiliyor ve bu da savunma komutlarının yansıtılmasında gecikmeye yol açabiliyor.
・ Kaleci, kale vuruşu yaparken takım arkadaşları kaleciyi engelleyebiliyor ve bu da topa hiçbir fiziksel temas olmadan vurulmasına yol açabiliyor.
・ "Alt Taktik" "Defansif" olarak ayarlandıktan sonra Oyun Planını tekrar açmak, Alt Taktiğin "Ofansif" olarak görünmesine yol açıyor.
・ Takımların gol durumlarıyla ilgili hatalı anlatım verileri kullanılabiliyor.
・ Online: Hızlı Maç veya Arkadaş Maçı gibi belirli maç modlarında anlatım, maç sonuçları kaydedilmiyor olmasına rağmen kazanılan puandan bahsedebiliyor.
・ Bazı takımların Formalarındaki oyuncu adları hatalı gösteriliyor.
・ Gewiss Stadium'da belli Kamera Ayarlarıyla oynarken her iki kale çizgisine yakın kısımlar, stadyumun çatısı tarafından engelleniyor.
・ Gewiss Stadium'da Zaman Dilimi "Gece" ve Mevsim "Yaz" olarak ayarlanmış şekilde oynarken maç ortasında kare sayısı düşüyor.
・ Estadio Azteca'da maç yaparken stadyum tüneli ve reklam panoları, maç sonu görüntülerinde üst üste görünebiliyor.
・ Stadio Olimpico'da (AS Roma) ve Estádio Beira-Rio'da oynarken bazı stadyum grafikleri devre arası görüntülerinin ardından kaybolabiliyor.
・ Zaman Dilimi "Gündüz" olarak ayarlanmış şekilde oynarken belirli saç stillerine sahip oyuncular için ışıklandırmalar doğal olmayabiliyor.
・ Belirli stadyumlarda oynarken taraftar grafikleri, maç öncesi görüntülerinde stadyum görüntülenirken gösterilmiyor.
・ Deneme Maçında rövanş seçildiğinde, maç başlamadan önceki "Takım Seç" ekranında belirli komutları gerçekleştirmek, önceki maçtaki takımların stadyum flamalarının görüntülenmesine yol açabiliyor.
・ Oyun Planında "Temel Bilgiler", "Takım Oyun Tarzı" ve "Canlı Güncelleme Derecesi" arasında geçiş yapmak, belirli oyuncu resimlerinin her seferinde yeniden yüklenmesine yol açabiliyor.