Duyurular

eFootball™ 2022 v1.0.0 Güncellemesinin Ertelenmesi ve eFootball™ 2022 Premium Player Pack'in İptali Hakkında Bilgilendirme

Sizleri 11 Kasım 2021'de yayınlanması planlanan eFootball™ 2022 (şu an PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows ve Steam® platformlarında mevcut) v1.0.0 güncellemesinin 2022 ilkbaharına kadar ertelendiği konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Ayrıca oyunda ancak v1.0.0 güncellemesinden sonra kullanılabilecek öğelerin yer aldığı eFootball™ 2022 Premium Player Pack'in iptal edildiğini ve bu paket için otomatik iade yapılacağını belirtmek isteriz.

Oyuna 11 Kasım 2021'de mobil cihazlar için destek ve orijinal bir takım geliştirip oynayabileceğiniz yeni bir mod gibi yeni içerikler getirecek bir güncelleme yayınlama konusunda bir süredir büyük bir şevkle çalışıyoruz. Ancak maalesef ürünü kullanıcılarımızın beklentilerini karşılayacak kalitede sunabilmek için daha fazla zaman gerektiği sonucuna vardık ve yayınlamayı ertelemeye karar verdik.

Ayrıca oyunda ancak güncellemeden sonra kullanılabilecek öğeler içeren eFootball™ 2022 Premium Player Pack ön siparişlerini iptal etmeye karar verdik.

Bugünden itibaren (5 Kasım) tüm platformlarda sırayla çeşitli hataları düzeltmek üzere v0.9.1 sürümünü yayınlayacağız. Oyunumuzu geliştirmeye ve güncellemeye devam edeceğiz.

Gelecek güncellemelere ve mobil sürüm takvimine ilişkin ayrıntıları daha sonra duyuracağız.

Bu durumun bu oyunu sabırsızlıkla bekleyen kullanıcılarımızda ve diğer paydaşlarda yol açtığı her türlü rahatsızlıktan dolayı tüm içtenliğimizle özür dileriz.

eFootball™ 2022 Premium Player Pack Ön Siparişi Vermiş Müşteriler İçin (İade Politikası)

Oyunda ancak v1.0.0 güncellemesinden sonra kullanılabilecek öğeler içeren eFootball™ 2022 Premium Player Pack'in kaldırılmasından dolayı ön siparişiniz iptal edilecek. Tüm platformların politikalarına uygun şekilde tam para iadesi yapılacak ancak bunun biraz zaman alabileceğini lütfen göz önünde bulundurun. Para iadesi almak için yapmanız gereken herhangi bir işlem bulunmamaktadır.

PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One veya Windows platformlarında Premium Player Pack ön siparişi verdiyseniz ve eFootball™ 2022 oynamaya devam etmek istiyorsanız ön sipariş iptal edildikten sonra eFootball™ 2022'yi yeniden indirmeniz gerekecek (bu durum Steam® için geçerli değildir). Bu sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Aynı hesabı kullandığınız sürece bu durumun mevcut oyun verilerinizi etkilemeyeceğini lütfen unutmayın.
*Sunucudaki oyun verilerine kazanmış olduğunuz GP'ler, tamamlamış olduğunuz etkinlikler ve oynamış olduğunuz online maçların sonuçları dâhildir.

Buradan Yeniden İndirin:

İçeriğini gözden geçirdikten sonra eFootball™ 2022 Premium Player Pack'i yeniden getirmeyi düşünüyoruz. Ayrıntılar teyit edildikten sonra ayrıntılı bilgi paylaşacağız.

Vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı bir kez daha özür dileriz. Tüm yapım ekibi, 2022 ilkbaharında tatmin edici bir içerik sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya devam edecek. Göstermiş olduğunuz sabır için teşekkür ederiz.