INFO DETAIL

Bilinen Sorunlar
Duyurular
Android

Son zamanlarda geliştirici ekibi tarafından teyit edilen sorunların listesini aşağıda bulabilirsiniz.

・ The On/Off configuration under [eFootball™ World] > [Game Plan] > [Team Menu] > [Automatic Match Support] > [Offside Trap] is the opposite of the displayed configuration

・ Player Skill "Sombrero" does not trigger properly

・ Players with a Live Update Rating of "A" or "B" along with a "Normal" Form may rarely have a "Poor" (Downward right arrow) in-match Condition

・ For certain devices, the application may crash after landing on the screen where multiple Player Cards are displayed

・ Certain user-owned managers' Team Playstyle Proficiency and Coaching Affinity data are being updated and overwritten during matches
As a result, those managers may have a different Team Playstyle Proficiency and Coaching Affinity during matches than the ones displayed in the pre-match Game Plan
*Please check your team's Team Playstyle Level during matches instead of through the pre-match Game Plan screen.
*We suggest you to check your team's Team Playstyle Level during a VS AI match in Tour Event as there are no time restrictions. Moreover, you will also be able to substitute your players around and see how it would affect your team's Team Playstyle Level.

・ Premium Hedeflerde, bazı dillerde Hedef dönemini belirten ifade hatalı bir şekilde "Müsabaka Programı" olarak dile getirilmiştir.
*Gösterilen dönem doğru.

・ Oyunu eFootball PES 2021 mobilden taşınan verilerle oynayan kullanıcılarda Rüya Takım için [Oyun Planında] aynı oyuncunun birden çok kopyası yer alabiliyor. Bu nedenle sahadaki oyuncu sayısı, oyuncu pozisyonları ve kayıtlı oyuncular açısından bazı düzensizlikler meydana gelebiliyor.
Takımınızda 18 veya daha fazla uygun oyuncuyla (örneğin Sözleşme Süresi geçerli olan oyuncular) [Oyun Planı] > [Otomatik Seç] adımlarını takip ederek bu sorunu önleyebilirsiniz. [Otomatik Seç] işlevini kullanmadan önce lütfen Oyun Planınızda kayıtlı, farklı adlara sahip en az 18 ayrı oyuncu bulunduğundan emin olun.
Bir oyuncunun sözleşmesini yenilemek için Sözleşme Yenileme öğesi gerekir. Yukarıdaki çözüm yöntemi aynı zamanda Standart Oyuncu Listesinde 0 GP ile sözleşme imzalanmış belli uygun oyunculara yer vererek de uygulanabilir.


・ Oyuncuların "Sözleşme Süresi", [Rüya Takım] > [Online Hızlı Maç] üzerinden bir rakiple eşleştirildikten sonra hatalı bir şekilde gösteriliyor.
Oyuncularınızın Sözleşme Süresini lütfen başka yollardan kontrol edin.

・ Bazı cihazlarda, Yedeklerdeki ve Kadro Dışı Yedeklerdeki oyuncular değiştirilemiyor.
Bu sorunu şimdilik çözmek için tüm oyuncu değişikliklerini başlangıç kadrosundan yaptığınızdan emin olun. Bunu yaptığınızda oyuncular, olması gerektiği gibi değiştirilecektir.

Bilinen tüm sorunları gidermek için şu an elimizden geleni yapıyoruz.
Hangi sorunların giderildiğini görmek için her güncellemeyle birlikte yayınlanan bilgilendirmeyi inceleyebilirsiniz.
Bu durumun yol açmış olduğu her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.