eFootball PES 2021 Mobil: Rekabetçi Futbol Yolunda Çok Büyük Bir Adım

[ÖNEMLİ] Veri Bağlantınızı Yeniden Yapılandırın

Düzenli Bakım Zamanları

Bilgi

 • iPhone/iPad
 • Android
 • iPhone/iPad Bilgisi

 • 2020-09-18 eFootball Konami Cup Home V Away

  Bu etkinlik hakkında

  Bu etkinlikte myClub Parası gibi ödüllere biletiniz olacak Etkinlik Puanlarını kazanmak için Grup Maçlarında mücadele edeceksiniz.
  Ayrıca Grup Maçı aşamasında sizin tarafınız diğer taraftan daha fazla puan kazanırsa her iki taraftan birer finalistin etkinliğin kazanan tarafı olmak üzere mücadele edeceği "Büyük Final"de bir avantaj sahibi olur.
  Tarafınızla bağlantısı olan takımlardan oyuncular seçerek Grup Maçlarında ek puan kazanabilirsiniz, bu nedenle takım kompozisyonu her etkinlikte göz önüne alınması gereken önemli bir faktördür.
  Matchday'de en küçük katkı bile zaferle yenilgi arasındaki farkı yaratabilir, bu nedenle hemen bir tarafa katılın ve fark yaratın!

  Grup Maçı Aşaması

  18/09/2020 00:00 - 20/09/2020 11:59 (UTC)

  Büyük Final

  20/09/2020 12:00 - 20/09/2020 23:59 (UTC)

  Not:

  *Etkinlik bonusları ve Etkinlik Şartları, uygulamadaki en son oyuncu verilerine göredir.
  *Dereceniz tüm eFootball kategorisi maçlarındaki sonuçlarınızdan etkilenir ancak Büyük Finaller bir istisnadır.
  *Maçları oynarken lütfen güçlü bir ağ bağlantınız olduğundan emin olun. Şartlara bağlı olarak bağlantı kesilmeleri, mağlubiyetle sonuçlanabilir ve bu durumda o maç için hiç ödül alamazsınız.
  *Diğer oyunculara karşı online oynarken kaç kere bağlantınızın kesildiğine bağlı olarak "A", "B" veya "C" Sportmenlik derecesini alırsınız. Dereceniz "C" kategorisine düşerse online eşleştirmeyi kullanabilme hakkınıza bazı kısıtlamalar uygulanır.
  *Sonuç Ödüllerinizi ve Büyük Final Ödüllerinizi, Büyük Final maçının sonundan etkinliğin sonuna kadar alabilirsiniz. Siz Büyük Final'i izlerken Etkinlik sona ererse bu ödülleri alamayacağınızı lütfen unutmayın.
  *Taraflarının Finalisti olarak seçilmek üzere güçlü bir bağlantısı kullanıcılara öncelik verilecektir.
  *Sizi rakip Taraftan kullanıcılarla eşleştirmenin zor olduğu görülürse kendi Tarafınızdan kullanıcılarla eşleştirilebilirsiniz.
  *Kendi Tarafınızdaki kullanıcılara karşı yapılan maçlarda kazanılan Etkinlik Puanları, Etkinlik Puanı Ödülleri almanıza imkan sağlar ve Taraf Sıralamanızı etkiler fakat bu puanlar, Grup Maçı Aşamasını hangi Tarafın kazanacağını belirlemekte kullanılmaz.
  *Maçınızı Grup Maçı Aşamasından önce bitirmezseniz Etkinlik Puanı alamazsınız.
  *Sadece katılmış olduğunuz etkinliklerin Büyük Finalini seyredebilirsiniz.
  *Matchday üç sınıfa ayrılmıştır ve Derecenize göre bir Sınıfa atanırsınız. Hangi Sınıfa atandığınızı Kullanıcı Profilinizden görebilirsiniz.
  *Etkinlik programı ve ayrıntıları daha önceden bildirmeden değiştirilebilir.
  *Herhangi bir kullanıcının Kullanıcı Sözleşmesi'ni ihlal ettiği görülürse sözleşmede belirtildiği şekilde uygun önlemleri yürürlüğe koyacağız.
  *Lütfen bazen önceden bilgi verilmeden bakım gerçekleştirilebileceğini göz önünde bulundurun.
  *Bir maç sona erdiğinde bakım yapılıyorsa bazen hiç ödül alamayabilirsiniz ve sonuç, kayıtlarınıza geçmeyebilir.
  *Kesin tarihler, bakımdan etkilenebilir.

 • 2020-09-18 Announcements [Önemli] Önemli bir oyun kaydı olmayan Kayıt Verilerinin silinmesi

  eFootball PES 2020 Kullanım Koşullarına göre geçtiğimiz 6 ay boyunca oyuna giriş yapmamış olan bazı kullanıcılar için kayıt verilerini Ekim ayı başında sileceğiz.
  Silinecek olan veriler arasında uzun bir dönem boyunca oynanmamış ve gelecekte tekrar oynanması pek olası olmayan, uygulamanın ilk yayınlanışından bu yana BİL'e KARŞI maçlar dahil hiçbir maç geçmişi bulunmayan transfer edilmiş oyuncuların yer aldığı veriler gibi şeyler bulunuyor.

  Kayıt verilerinizin silinmesini istemiyorsanız lütfen bu işlem gerçekleşmeden önce Ekim başına kadar uygulamaya giriş yapın ve giriş bonusu ekranına gidin.

  *Verilerin silinmesi durumunda kullanıcı, uygulamada yeni bir kullanıcı olarak görülecek ve kendisinden yeni bir veri oluşturması istenecek.
  *Veriler silindikten sonra geri getirilemez.

 • 2020-09-15 Announcements myClub Parası ve bir Özel Temsilci almak için verilerinizi bağlayın!

  Şu an düzenlediğimiz kampanya ile kullanıcılarımızı eFootball PES 2021 Ekim ayında mobilde yayınlanmadan önce verilerini bağlamaya davet ediyoruz.
  Verilerinizi bağlamak, PES 2020 ve PES 2021 arasındaki taşınma sürecinin mümkün olan en sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi için harika bir yoldur. Bunu yapmak ayrıca cihazınıza bir şey olması durumunda hesabınızı sıkıntısız bir şekilde geri almanızı da sağlar.

  Kampanya döneminde KONAMI ID veya Game Center (iOS) aracılığıyla verilerinizi bağladığınızda teşvik olarak bir Efsane oyuncuyla sözleşme imzalaması garanti olan bir Özel Temsilci kazanacaksınız. Ayrıca toplam 100 myClub Parası kazanabileceksiniz.
  Ayrıntılı bilgi için aşağıya göz atabilirsiniz.

  Verilerinizi bağlayın, ödüllerinizi alın ve yeni sezona hızlı bir başlangıç yapın!

  Kampanya Dönemi

  07/10/2020 23:59'a (UTC) kadar mevcut

  Talimatlar

  Herkesin adil bir şekilde verilerini bağlamasına fırsat tanımak adına ödüller, 3 farklı turda dağıtılacak. Her turun başlangıcı, düzenli bakımın başlangıcına denk gelmektedir, bu yüzden ilgili ödülü almaya hak kazanabilmek için bakım başlamadan önce verilerinizi bağlayın! Erken davranın ve verilerinizi 1. Tur başlamadan önce bağlayarak her turun ödüllerini almaya hak kazanın!

  1. Tur
  50 myClub Parası
  17/09/2020 00:00 (UTC)

  2. Tur
  50 myClub Parası
  01/10/2020 00:00 (UTC)

  3. Tur
  Özel Temsilci x1
  08/10/2020 00:00 (UTC)

  Verileriniz Bağlı Olup Olmadığını Kontrol Etmek

  [Ekstra] > [Destek] > [Veri Bağla] adımlarını takip edin. Her iki alan için de "Mevcut veri bağlama durumu" "Bağlı Değil" olarak görünüyorsa verilerinizi henüz bağlamamışsınız demektir. Verilerinizi bağlamak için aşağıdaki adımları takip edin.

  (Not: Yukarıda geçen "alan" ifadesi, şunları belirtmektedir: "Game Center ile bağlayın:", "KONAMI ID ile bağlayın:")

  Verilerinizi Bağlamak İçin

  [Ekstra] > [Destek] > [Veri Bağla] adımlarını takip edin ve ardından "Game Center kullanarak verileri bağlayın" VEYA "KONAMI ID kullanarak verileri bağlayın" seçeneğini kullanın.

  Şu konuma giderek PES veri bağlama hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:
  [Ekstra] > [Destek] > [İletişim ve SSS] > [SSS] > [Veri Aktarımı]

  "Veri Bağla - KONAMI ID" başarısını tamamladığınızda ilave bonus olarak 250 myClub Parası alacaksınız, yani verilerinizi bağlamak için bu fırsatı kullanmamanın hiçbir mazereti olamaz!

  Notlar:

  *Sadece iOS 12.4 veya üzeri sürümlerin kullanıldığı cihazların sahipleri oyunlarını iOS Game Center aracılığıyla bağlayabilir. Daha eski iOS sürümlerini kullanan kullanıcıların verilerini bağlamak için KONAMI ID kullanmaları gerekmektedir.
  *"Veri Bağla - KONAMI ID" başarısını daha önceden tamamlamış olan kullanıcılar bile bu kampanyayla ödülleri alabilecek.
  *Süreleri dolmadan önce ödülleri mutlaka alın.
  *Etkinlik programı ve ayrıntılar önceden haber vermeden değiştirilebilir.
  *Bu kampanyada toplam 3 ödül bulunmaktadır.
  *Bakım programı ve ayrıntılar önceden haber vermeden değiştirilebilir.

*Unreal® Engine, Copyright 1998 – 2019, Epic Games, Inc. All rights reserved.

*Apple and the Apple logo are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. App Store is a service mark of Apple Inc.
*Google Play and the Google Play logo are trademarks of Google Inc.
*"e-Football" and "efootball" are registered trademarks or trademarks of Konami Digital Entertainment Co., Ltd. in Japan and other countries or regions.

Müşteri Sorusu

Çabuk yanıt almak için lütfen oyun içindeki soru formunu kullanarak bizimle iletişime geçin.
Soru formuna hesap ve cihaz bilgilerinizi girmeniz gerekebilir.
Lütfen müşteri desteğinin yalnızca İngilizce dilinde mevcut olduğunu unutmayın.
[Ekstra] > [Destek] > [İletişim ve SSS] > [Soru Formu]

Düzenli Bakım Zamanlarında Değişiklikler

Perşembe günleri yapılan haftalık bakım, 02/04/2020 tarihinden itibaren şu saatlerde yapılacak:

Gün ve Saat

Perşembe günleri 00:00 - 06:00 (UTC) arası

Not:

・Bakım takvimindeki değişiklikler, bazı etkinliklerin ve kampanyaların açıklandığından daha kısa sürmesine yol açabilir.

・Bu saatlerde oyunun kullanılamayacağını lütfen unutmayın. Ayrıca gerekli olması durumunda bakım dönemi değiştirilebilir.

・Bakım başlamadan 15 dakika önce, Kullanıcıya Karşı veya BİL'E KARŞI maçları oynayamayacaksınız. Ayrıca etkinlik maçları da kullanılamayacak.

・Bakım başladığında Kullanıcıya Karşı maç oynamaktaysanız maç geçersiz sayılacak. BİL'e KARŞI ve BİL'e KARŞI (Sim) maçları, bakım sona erdikten sonra sürdürülebilir ancak BİL rakip ile eşleştirildikten sonra bunun için sadece 24 saatlik bir süre vardır. Lütfen bakım sırasında geçen sürenin bu 24 saatlik süre sınırının içine dahil olduğunu unutmayın.

・Bakım sonrası sıklıkla yaşanan yoğun ağ trafiği sebebiyle tüm oyuncularımızın sorunsuz bir oyun deneyimi yaşayabilmesi için sunucuya erişimi geçici olarak kısıtlayabiliriz. Bu durumlarda giriş yapmaya çalıştığınızda şu mesajla karşılaşabilirsiniz: "Yoğun trafik nedeniyle sunucuya erişim şu an sınırlandırılmış durumda. Tekrar denensin mi?"
"Tkr Dene" seçeneğini seçtiğinizde sunucuya bağlanmak için bir girişim daha gerçekleştirilir.

・Bakımın 06:00'den (UTC) önce sona ermesi durumunda bir süreliğine Müzayede Listesinde mevcut hiçbir Müzayede olmayabilir.

Bu durumun yol açmış olduğu her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Uyumluluk

iOS
iOS 10.0 veya üzeri gerekir.
Tavsiye edilen cihazlar
- iPhone 5s veya daha yenisi, iPad Pro, iPad Air veya daha yenisi, iPad mini 2 veya daha yenisi, iPod Touch (6. nesil) veya daha yenisi
Android
Android OS 5.0 sürümü veya daha yenisi gerekir

Unutulmaz An Serisi Oyuncuları Hakkında Ek Bilgi

Unutulmaz An Serisi oyuncuları hakkında daha fazla bilgi için aşağıya göz atabilirsiniz.

 • ・ Sahip olduğunuz tüm Unutulmaz An Serisi Oyuncularını, büyük sürüm güncellemelerinden sonra da kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • ・ Unutulmaz An Serisi oyuncularının istatistikleri ve nadirlik seviyeleri sabittir ve güncellemelerle veya bakımlarla değişmez.
 • ・ Unutulmaz An Serisini oyuncularının Kondisyon Derecesi "B" olarak sabitlenmiştir ve Canlı Güncellemeler sırasında değişmez.
 • ・ Kopya bir Unutulmaz An Serisi oyuncusunu Antrenör yapmak ve onu aynı oyuncunun aynı varyasyonuna antrenman yaptırmak için kullanmak olağanüstü bir etki yaratır. Ayrıca Unutulmaz An Serisi oyuncularından dönüştürülen Antrenörler, aynı oyuncunun farklı varyasyonlarında kullanıldığında da daha yüksek bir etki verir.
 • ・ Sadece aynı varyasyondan 3 kopyaya sahipseniz Unutulmaz An Serisi oyuncularını takas edebilirsiniz.
 • ・ Unutulmaz An Serisi oyuncusu kartlarında gösterilen fotoğraflar değişikliğe tabidir.
 • ・ Sözleşme imzaladığınız Unutulmaz An Serisi oyuncuları, lig ve lisans sorunları nedeniyle kullanılamaz kılınabilir. Büyük bir sürüm güncellemesi sırasında böyle sorunlar yaşanırsa sahip olduğunuz etkilenen Unutulmaz An Serisi oyuncuları, diğer oyuncularla değiştirilir.
 • ・ Unutulmaz An Serisi oyuncularını Model Takımınızla eşleştirdiğinizde bu oyunculara uygulanan istatistik artışı, sadece Takım Yönetimi'nde (Oyuncu Ayrıntıları ekranında) gösterilir. Oyunun diğer tüm bölgelerinde artış öncesi istatistik değerleri gösterilir.

*Oyunda aynı Unutulmaz An Serisi oyuncusunun birden fazla varyasyonu var olabilir. Bir oyuncunun farklı her varyasyonu, özel bir fotoğrafa sahiptir ve bu sayede bunları kolayca ayırt edebilirsiniz.

İlerleyen dönemde daha fazla Unutulmaz An Serisi oyuncusu yayınlamayı planlıyoruz ve bu yenilikleri heyecanla bekleyeceğinizden şüphemiz yok.
eFootball PES 2020'ye vermiş olduğunuz sürekli destek için teşekkür ederiz.

Öne Çıkan Oyuncular Hakkında

*eFootball PES 2020'da alınan Öne Çıkan Oyuncular, sadece eFootball PES 2020'da kullanılabilir.
*Oyun içi oyuncu kulübü verileri, PES Canlı Güncellemeleri aracılığıyla sık sık gerçek dünyadaki futbol verileriyle senkronize edilir. Buna rağmen yine de PES'in kulüp verileri tamamen güncel olmayabilir. Bu nedenle bir oyuncu almaya çalışmadan önce her bir Temsilci için [Mevcut Oyuncular] listesini kontrol etmenizi öneririz.
*Takas özelliği, Öne Çıkan Oyuncunun aynı varyasyonunun 3 kopyasını takas etmenize imkân sağlar. Aynı oyuncunun farklı varyasyonları takas edilemez.
*Aynı Öne Çıkan Oyuncunun farklı varyasyonları, farklı Popülerlik Seviyelerine sahip olabilir.
*Öne Çıkan Oyuncu nadirliği/istatistikleri herhangi bir güncellemeyle veya bakım sırasında değişmez.
*Öne Çıkan Oyuncular için Kondisyon Derecesi, her Canlı Güncelleme ile değişebilir.
*Öne Çıkan Oyuncu resimleri değişiklik gösterebilir.
*Tüm Öne Çıkan Oyuncular, önceden uyarmadan ertelenebilir ve/veya iptal edilebilir. Kullanmadan önce mutlaka her Temsilci için Mevcut Oyuncular listesini kontrol edin.
*Bazı oyuncularla sözleşme imzaladıktan sonra gerçek lig durumlarındaki değişiklikler ve lisans sorunları nedeniyle bu oyuncuları kullanamayabilirsiniz.

[Önemli] Hesap Bilgisi Uyarısı

Bu uygulamanın Kullanım Koşullarına göre Konami tarafından açıkça sağlanmadığı sürece kullanıcı adları veya şifreleri veya ilgili hesap ayarları (oyunla alakalı her türlü bilgi dahil) ile ilgili olarak alt lisans verme, kiralama, ödünç verme, satma, hediye etme, miras bırakma, ticaret yapma, transfer etme veya kullanım sağlama ya da erişme eylemlerinin hiçbirini gerçekleştiremezsiniz ve bu tarz eylemler veya eylem girişimleri yasak ve hükümsüzdür. Konami'ye bizzat kaydetmediğiniz bir kullanıcı adı veya şifre ile Uygulamayı kullanmaya veya Uygulamaya erişmeye çalışamazsınız.
Kısa süre önce Veri Bağlama veya Veri Aktarımı gerçekleştirmek amacıyla kullanıcı kimliklerinin ve diğer hesap bilgilerinin değişiminin/paylaşımının yer aldığı bir dizi olaydan haberdar olmuş bulunuyoruz. Bu tarz davranışlar, Kullanım Koşullarına göre yasaktır.

Kullanım Koşullarını ihlal eden bir davranışta bulunduğunuz tespit edilirse hesabınız engellenme veya diğer disiplin yaptırımları ile karşı karşıya kalabilir.
Hesabınız engellendikten sonra oyuna erişemezsiniz.

Sizlerden hesap ayrıntılarınızı diğer kullanıcılarla paylaşmaktan imtina etmenizi rica ediyoruz. Ayrıca sosyal medyada veya diğer web sitelerinde hesap ayrıntılarınızı yayınlamamanızı ve sizi hesap bilgilerinizi sağlamaya zorlayan kişilerden veya kuruluşlardan uzak durma konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

[Önemli] Güvenlik Uyarısı

Düzenli olarak PES 2020 kullanıcılarını hedef alan online kötü niyetli davranışlara dair raporlar alıyoruz. Bunların arasında kimlik hırsızlığı siteleri ve kullanıcıları KONAMI ID, Sahip Kimliği, şifre, telefon numarası ve e-posta adresi gibi kişisel bilgilerini paylaşmaya zorlayarak GP ve/veya myClub Parası verme iddiasında olan kötü amaçlı yazılımlar da yer almaktadır. Bu bilgiler daha sonra daha fazla kişisel bilgiye ulaşmak veya kullanıcı hesaplarını çalmak için kullanılabilmektedir.

Lütfen bu sitelerin veya uygulamaların hiçbiriyle kesinlikle hiçbir bağlantımızın bulunmadığını ve oyunda myClub Parası ve/veya GP gibi para birimlerinin alınabileceği iddialarının tümünün sahte olduğunu unutmayın. Bu tarz dolandırıcılık sitelerine ve uygulamalarına hiçbir kişisel bilginizi sağlamamaya dikkat etmenizi şiddetle öneriyoruz.

Veri Bağlama Hakkında

Verilerinizi bağlamak için aşağıda verilen adımları takip edin. Verileri bağlamak, cihaz değiştirdiğinizde ya da yanlışlıkla uygulamayı sildiğinizde mevcut oyun verilerinizin kaybolmamasını sağlamanın en iyi yollarından biridir.

Verilerinizi bağlamak için:
[Ekstra] > [Destek] > [Veri Bağla] adımlarını takip edin

Şu konuma giderek veri bağlama hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz:
[Ekstra] > [Destek] > [İletişim] > [SSS] > [Veri Aktarımı]

All names, logos and trophies of UEFA are the property, registered trade marks and/or logos of UEFA and are used herein with the permission of UEFA. No reproduction is allowed without the prior written approval of UEFA. adidas, the 3-Bars logo, the 3-Stripe trade mark and Climacool are registered trade marks of the adidas Group, used with permission. The use of images and names of the football players in this game is under license from FIFPro Commercial Enterprises BV. © 2020, DFB © The Football Association Ltd 2020 Copyright FFF © Official Licensee of the FIGC The FIGC logo is a registered trade mark of the Federazione Italiana Giuoco Calcio All Rights Reserved By JFA ©J.LEAGUE Producto Oficial Licenciado RFEF Officially Licensed by Eredivisie C.V. and Stichting CAO voor Contractspelers ™ © 2020 THE ARSENAL FOOTBALL CLUB PLC, ALL RIGHTS RESERVED Official Licensed Product of A.C. Milan Official product manufactured and distributed by KONAMI under licence granted by A.S. Roma S.p.A and Soccer s.a.s. di Brand Management S.r.l. © S.L.B. Producto Oficial. Official Videogame(s) of CORINTHIANS © Manchester United Football Club Limited 2020 All rights reserved © Wembley National Stadium Limited 2020 All other copyrights or trademarks are the property of their respective owners and are used under license.