wave Left wave Right wave Top wave Bottom

eFootball PES2021 LITE

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE

eFootball PES 2021 LITE: Şimdi Çıktı!*


Şu an indirilmeye hazır olan PES 2021 LITE, myClub modunun tüm özelliklerine kısıtlamasız erişim sunuyor.
myClub'da, kişisel oyun tarzınıza uyan oyuncuları ve menajerleri toplayarak hayalinizdeki takımı kurmaya çalışacaksınız. Müsabakada üstünlük sağlamak için çaylak oyuncularınıza antrenman yaptırarak onları birer yıldıza dönüştürün ya da Efsanelerle ve diğer güçlü oyuncularla sözleşme imzalayın.

myClub'da ayrıca PES'e bu yıl gelen yeni, güçlü bir oyuncu türü olan Unutulmaz An Serisine erişebileceksiniz.
Bu oyuncular, günümüz ve geçmiş futbol yıldızlarının hafızalara kazınan anlarına göre oluşturulmuş oyunculardır ve o zamandaki performanslarını yansıtan, daha yüksek istatistiklere sahiptir.
myClub modunda ayrıca son maçlardaki olağanüstü performanslarına göre seçilen, var olan oyuncuların daha güçlü versiyonları olan "Öne Çıkan Oyuncularla" sözleşme imzalayabilirsiniz. Takımınıza bu güçlü oyuncu türlerinin ikisini de katın ve müsabakaya damga vurun!

PES 2021 LITE ayrıca gerçek dünyadaki futbol maçlarından ve ezeli rekabetlerden ilham alan çeşitli etkinliklere katılabileceğiniz, rekabetçi bir PvP modu olan Matchday modunu da içermektedir. Matchday modu aynı zamanda tüm beceri seviyelerinden oyunculara açık bir e-spor turnuvası olan eFootball.Open mücadelesini de içermektedir. Bunun yanında PES 2021 LITE, BİL'e karşı becerilerinizi geliştirmenize imkan sağlayan "Antrenman" ve "Yerel Maç" modlarını da içermektedir.

Oyunda yer alan Düzenleme Modu forma, amblem ve takım adı oluşturmanıza ve özelleştirmenize imkan sağlıyor.
Düzenleme Modu ayrıca diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan verileri içe aktarmanıza ve böylece sınırsız çeşitlilikte tasarıma erişmenize de imkan sağlıyor.
Takımınızı özelleştirin ve sahaya tarz bir şekilde çıkın!

PES 2021 LITE, yakın zamanda başlatılan eFootball Puanı Programını da tamamen destekliyor.
eFootball Puanı, eFootball Puanı Programının para birimidir. Oyunu oynamak ve eFootball turnuvalarını izlemek gibi çeşitli yollarla puan kazanabilirsiniz. Puanları kazandıktan sonra çeşitli oyun öğeleri ve bonuslar almak için kullanabilirsiniz.
Ayrıca Aralık ayında başlaması planlanan eFootball.Open'ın 2020-21 sezonuna katılarak da eFootball Puanı kazanabilirsiniz.
eFootball Puanı kazanarak alabileceğiniz bonuslardan bazıları, takımınızı güçlendirmek için kullanılabilir, bu yüzden elinizden geldiğince fazla puan kazanmak için eFootball.Open'a mutlaka katılın!

PES 2021 LITE'ta ayrıca resmi partnerlerimiz olan FC Barcelona, FC Bayern München, Juventus, Manchester United ve Arsenal kulüplerinden bolca lisanslı içerik bulunuyor.
Bu içerikler arasında, partner kulüplerimizin ağızları açık bırakan bir detaycılıkla yeniden tasarlanan stadyumları da yer alıyor.

PES 2021 LITE'ta Mevcut Olan Modlar

Başlama Vuruşu Modunda Mevcut Olan Kulüpler (Yerel Maç ve Ortaklaşa)

 • FC Barcelona
 • FC Bayern München
 • Juventus
 • Manchester United
 • Arsenal
 • Diğer tüm oyun modlarında, oyunun tam sürümüyle aynı kulüpleri kullanabilirsiniz. Kulüplerin tam listesini burada görebilirsiniz.

Başlama Vuruşu Modunda Mevcut Olan Stadyumlar (Yerel Maç ve Ortaklaşa)

 • Neu Sonne Arena
 • Diğer tüm oyun modlarında, oyunun tam sürümüyle aynı stadyumları kullanabilirsiniz. Stadyumların tam listesini burada görebilirsiniz.
  • myClub verileri, PES 2021 LITE ve PES 2021'in tam sürümü arasında aktarılabilir.
  • PES 2021'in hem ücretsiz sürümündeki hem de tam sürümündeki oyuncular aynı sunucuda oynar, yani eşleştirme sırasında herhangi bir sorun yaşamazsınız.
  • Lütfen Ana Lig dâhil bazı oyun modlarının sadece oyunun tam sürümünde mevcut olduğunu unutmayın.
  • Bazı kulüpler, PES 2021 LITE'taki belli modlarda mevcut değildir.
  • eFootball modu müsabakalarının bazıları PES 2021 LITE'ta mevcut değildir.
  • COVID-19'un devam eden etkileri nedeniyle bazı ülkeler, belli turnuva kuralları için son dakika değişiklikleri uygulayabilir.Bu durum, oyunda açıklanan kurallarla farklılıklar ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle tüm turnuva ayrıntıları, önceden haber verilmeden değiştirilebilir.

*Oyun içi satın alımlar içerir.