Sahte PES Hesaplarına Karşı Dikkatli Olun!

Bazı sahte PES hesaplarının Instagram ve Twitter üzerinde kullanıcılarımızdan kişisel bilgilerini çalmaya ve hesaplarını ele geçirmeye çalıştıklarını tespit ettik.

Bu sahte hesaplar, logolarımızı ve resimlerimizi yasa dışı bir şekilde kullanarak kendilerine resmi hesap süsü vermeye çalışarak insanları sahte sitelere çekiyor, KONAMI ID ve hesap bilgisi gibi kişisel bilgiler karşılığında ücretsiz myClub Parası, GP, eFootball Puanı ve hatta Unutulmaz An Serisi oyuncuları teklif ediyor.

Lütfen bu tarz sahte hesaplara aldanmamak için dikkatli olun ve bir Instagram/Twitter hesabının veya web sitesinin sahte olup olmadığını iyice kontrol etmeden kişisel bilgilerinizi asla paylaşmayın.

Şimdi bir KONAMI ID'nin veya oyun hesabının çalındığını tespit edersek o hesabı askıya almak için gerekli önlemleri alacağız. Ayrıca uygulamamızın çalıştırıldığı bir cihazın çalındığını tespit etmemiz durumunda uygulamamızın o cihazda kullanılmasını da engelleyeceğiz. Bu önlemleri Kullanım Koşullarında ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz.