[ÖNEMLİ] Veri Bağlantınızı Yeniden Yapılandırın

27/08/2020 tarihinde 4.6.2 güncellemesinin yayınlanmasının ardından Apple'ın Game Center hizmetiyle veri bağlantınızı yeniden yapılandırmanız gerekecek. Bunu yapmazsanız Veri Aktarımı gerçekleştirmek için Game Center'ı kullanamayacaksınız.
Ayrıca bu güncellemenin ardından Game Center'ın Veri Bağlantısı ve Veri Aktarımı özelliklerini sadece 12.4 veya daha sonraki iOS sürümlerini kullanan cihazlar kullanabilecek.

Bu durumda güncellemeden sonra Game Center'ı kullanarak Veri Aktarımı gerçekleştirmek istiyorsanız cihazınızda iOS 12.4 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü olduğundan emin olun ve ardından bağlantınızı yeniden yapılandırmak için [Ekstra] > [Destek] > [Veri Bağla] adımlarını takip edin.

Son olarak bu fırsattan yararlanarak 4.6.2 güncellemesinden önce KONAMI ID'niz aracılığıyla verilerinizi bağlamanızı öneririz. Güncellemenin KONAMI ID aracılığıyla yapılan Veri Aktarımları üzerinde hiçbir etkisi yoktur ve bu yöntem, cihaz değiştirdikten ya da oyunu yeniden kurduktan sonra verilerinizi aktarmanın en kolay ve en güvenilir yoludur.

Verilerinizi bağlama ve veri aktarımları hakkında daha fazla bilgi için şu adımları takip edin:
[Ekstra] > [Destek] > [İletişim ve SSS] > [SSS] > [Veri Aktarımı]