"eFootball™ 2022 (iOS/Android)" Güncellemesinde Erteleme

Mobil cihazlar için "eFootball™ 2022" güncellemesinin 2021 sonbaharından 2022 ilkbaharına ertelendiğini duyurmak istiyoruz.
Bütün ekip bu güncellemeyi bu sonbaharda yayınlayabilmek için elinden geleni yaptı ancak epey düşündükten sonra sizlerin hak ettiği kalitede bir oyun yayınlayabilmek için daha fazla zamana ihtiyacımız olduğu kararına vardık. Bu nedenle bu güncellemeyi ertelemeye ve oyun iyileştirmeleri üzerinde çalışmaya karar verdik.

Bu sebepten dolayı "eFootball PES 2021"de yer alan ancak "eFootball™ 2022" yayınlandığında bu oyunda yer almayan oyuncuların duyurulmasını da erteliyoruz.
Oyun İçi Varlıkların ve Diğer Verilerin Taşınması bölümünde yayınlanan bilgilerde değişiklik yapma planımız bulunmamaktadır.
Son olarak, "eFootball™ 2022" güncellemesi yayınlanmadan önce süresinin dolması planlanan eFootball™ Puanları hakkında kendi içimizde görüşüyoruz. Niyetimiz bu puanların güncellemeden sonra "eFootball™ 2022"de kullanabilmenize olanak sağlamanın bir yolunu bulmak. Bu konu hakkında oyun içerisinde en kısa sürede bir duyuru yayınlanacak, bizi takip etmeye devam edin.

Bu güncellemeyi sabırsızlıkla bekleyen sizlerden tüm içtenliğimizle özür dileriz.
Bu kararı, sizlere mobil cihazlar için mümkün olan en iyi "eFootball™ 2022" deneyimini sunabilmek için aldık ve bu konuda sizlerin anlayışına sığınıyoruz. Bu amaç uğruna hepimiz herkes için oyun deneyimini iyileştirmek adına hem mobil hem de konsol üzerinde çalışmaya kendimizi tamamen adamış durumdayız.
Bu bekleyişin buna değeceğine söz veriyoruz, bu nedenle lütfen "eFootball PES 2021" ve "eFootball™ 2022" için bize desteğinizi vermeye devam edin.

eFootball™ Official Account