wave Left wave Right wave Top wave Bottom

Information

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE

eFootball League 2020-21 Sezonu Başladı!

eFootbal League'in 2020-21 sezonu nihayet başladı!

eFootbal League, tüm beceri seviyelerinden yarışmacılara açık olan ve şu iki ana klasmandan oluşan bir e-spor turnuvasıdır: Seçkin e-spor oyuncularına yönelik profesyonel oyuncu turnuvası eFootball.Pro ve gelen herkese açık olan amatör oyuncu turnuvası eFootball.Open.

2020-21 sezonunda FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern München, Juventus, Arsenal, Celtic FC, FC Schalke 04 ve AS Monaco takımlarının geri dönüşüne şahitlik edeceğiz. Bu göz kamaştıran eFootbal League kulüp listesine bu yıl ilk kez AS Roma ve Galatasaray SK katılıyor.

Geçen sezon düzenlenen eFootball.Pro'da Avrupa futbol kulüplerini temsil eden yarışmacılar geleneksel lig formatında ve bir online kupada karşı karşıya geldi. eFootball.Pro maçları dünya genelinde toplamda 15 milyondan fazla defa seyredildi.

Ayrıca eFootball.Open da dünya genelinde 1,44 milyon katılımcı ile müthiş bir başarı yakaladı.
Bu yıl eFootball.Open'da, çeşitli oyun bonusları almak için kullanabileceğiniz eFootball Puanı kazanabileceksiniz.

eFootbal League'in yeni sezonunun başlamasını kutlamak için yeni eFootball SHOP'a giderek katılan kulüplerden Öne Çıkan Oyuncular alın.

Ligin klasmanları hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen aşağıya göz atın.
Lige katılan kulüplerin ve e-spor oyuncularının tam listesini görmek için buraya tıklayın.
https://efootballpro.konami.net/

■eFootball.Pro
eFootball.Pro, gerçek dünyadaki futbol kulüplerini temsil eden profesyonel e-spor oyuncularının mücadele ettiği bir turnuvadır.
Katılımcılar, dünyanın en iyi oyuncuları arasından seçilir ve 3'e 3 ortaklaşa maçlarda mücadele eder, ardından bir kazanan belirlenir.
'En Değerli Oyuncu' ve 'gol kralı' gibi kategoriler için her maç günü oyunculara ödüller verilir ve kulüpler, turnuva sonundaki nihai sıralamalarına göre para ödülü alır.
Her Matchday'in ne zaman yayınlanacağına dair ayrıntılı bilgi için resmi eFootball.Pro web sitesine göz atabilirsiniz.

■eFootball.Open
Tüm oyunculara açık olan bir online e-spor turnuvasıdır.
Oyuncular beceri seviyelerine göre üç kademeden ('Uzman', 'Orta Düzey' ve 'Temel') bir tanesine yerleştirilir ve böylece tüm katılımcılar için eğlenceli ve çekişmeli bir deneyim sağlanır.
En iyi performans sergileyen oyuncular, online elemelere geçerek burada World Finals'a katılabilmek için kozlarını paylaşır.
COVID-19'un etkileri sebebiyle bu sezonki eFootball.Open'ın sadece online olarak gerçekleştirileceğini lütfen unutmayın.