wave Left wave Right wave Top wave Bottom

Information

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE
Güncelleme (24/09/2021)

Bu sorunun çözüldüğünü bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.

Kullanıcılar artık eFootball PES 2021'deki indirim bağlantısından PlayStation™Store'a erişerek eFootball™ 2022 Premium Player Pack'i ön sipariş verebiliyor.

Vermiş olduğumuz her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
 
Güncelleme (17/09/2021)

PlayStation®5 sahipleri için bu sorunun düzeltildiğini bildirmekten memnuniyet duyarız. Artık oyun içindeki bağlantıyla PlayStation™Store'a erişerek eFootball™ 2022 Premium Player Pack'i ön sipariş verebilirsiniz.

Ancak ne yazık ki PlayStation®4 sahipleri, indirim sayfasına erişmeye çalıştıklarında sorun yaşamaya devam etmektedir. Bu sorunu çözmek için çalışmaya devam ediyoruz, bu yüzden ürünü indirimli olarak alabilmek için lütfen biz bu sorunu düzeltene kadar ön sipariş vermeyin.

Bu sorun nedeniyle vermiş olduğumuz her türlü rahatsızlıktan dolayı tüm içtenliğimizle özür dileriz.
 
Orijinal Gönderi (16/09/2021)
 
eFootball™ 2022 Premium Player Pack'i PlayStation™Store üzerinden ön sipariş vermeyle ilgili bir sorunun olduğundan haberdar olduk. Daha spesifik olarak açıklamak gerekirse kullanıcılar, eFootball PES 2021'de bulunan bağlantıdan satın alma sayfasına erişmeye çalıştıklarında içeriğin bulunamadığına ilişkin bir uyarı almakta ve ürünü ön sipariş verememektedir.

Şu anda bu sorunun çözümü üzerinde çalışıyoruz ve bu sorun çözülene kadar ön sipariş vermek için biraz sabretmenizi rica ediyoruz.

Son olarak ürünü, PlayStation™Store üzerinden oyun içindeki indirim bağlantısını kullanmadan ön sipariş verirseniz indirimin uygulanmayacağını unutmayın.