wave Left wave Right wave Top wave Bottom

Information

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE

Hemen eFP IQONIQ'i izleyin ve 100 myClub Parası kazanın!

eFootball.Pro IQONIQ yayınına kampanya sitesinden erişen tüm kullanıcılar ödül olarak 100 myClub Parası alacak.

Hemen kampanya sitesine gitmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın!
https://konami.jp/3hPTUlv

eFootball.Pro IQONIQ
Gerçek dünyadaki futbol kulüplerini temsil eden profesyonel e-spor oyuncularının mücadele ettiği bir turnuvadır.
Katılımcılar, dünyanın en iyi oyuncuları arasından seçilir ve 3'e 3 ortaklaşa maçlarda mücadele eder, ardından bir kazanan belirlenir.
Turnuvanın ilk aşaması Mayıs ayına kadar devam edecek ve sıralamaya giren kulüpler, Haziran ayındaki finallere kalacak. Ardından da şampiyon belirlenecek.
En Değerli Oyuncu' ve 'gol kralı' gibi kategoriler için her maç günü oyunculara ödüller verilir ve kulüpler, turnuva sonundaki nihai sıralamalarına göre para ödülü alır.
Her Maç Gününde ayrıca bir İzleyici Kampanyası bulunur ve bu kampanyada, yayını izleyen kullanıcılara eFootball Puanı verilir.

Canlı Yayın Programı
05/06/2021 11:00 - 05/06/2021 17:00 (UTC)

Ödüller
100 myClub Parası

Ödül Dağıtımı Tarihi
17/06/2021 (bakım sırasında)

Şartlar
Bu kampanyanın ödüllerini almak için öncelikle KONAMI ID'nizin eFootball PES 2021 SEASON UPDATE oyun hesabınıza bağlı olduğundan emin olmalısınız.
Ayrıca kampanya sitesine KONAMI ID'nizle giriş yapmanız ve yayını 10/06/2021 01:59'a (UTC) kadar izlemeniz gerekiyor. Yayını bitiş tarihinden önce izlemeniz durumunda eFootball Puanlarınız, bakiyenize otomatik olarak eklenecek.

Bu kampanyayla elde edilebilen eFootball Puanlarını almak için, katılmadan önce KONAMI ID'nizi oyun hesabınıza bağlamanız gerekiyor. Ayrıca eFootball Puanı Programı Kullanım Koşullarını da kabul etmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları takip edin.
1. Adım: Oyundaki etkinliklere ve kampanyalara katılarak eFootball Puanı kazanın.
2. Adım: Yeterince eFootball Puanına sahip olduktan sonra eFootball Puanı Mağazasına giderek puanlarınızla bir öğe alın.
3. Adım: Kare kodu taratın ve ekrandaki talimatları takip ederek eFootball Puanı Programı Kullanım Koşullarını kabul edin.

Ayrıntılar için aşağıdaki bağlantıya göz atabilirsiniz:
https://www.konami.com/wepes/efootball_point/

Kaç puan kazandığınız ve bu puanları nasıl kazandığınız gibi bilgilerin yer aldığı eFootball Puanı geçmişinize dair ayrıntılı bilgi için My KONAMI web sitesine giderek aşağıdaki konuma göz atın.
My KONAMI web sitesi:
[KONAMI ID] > [HESAP BİLGİLERİ] > [eFootball Puanı]
https://my.konami.net/index.html

*Bu ödülleri almaya hak kazanmak için yayına kampanya sitesinden erişmeniz gerekmektedir.
*Kampanya ödülünü almaya hak kazanmak için 17/06/2021 01:59'a (UTC) kadar eFootball PES 2021 SEASON UPDATE'te myClub modu eğitimini tamamlamanız gerekmektedir.
*Ödül, myClub modu Gelen Kutusundan alınabilir.
*eFootball PES 2021 SEASON UPDATE için online hizmetlerin sona ermesiyle eş zamanlı olarak tüm öğelerin geçersiz kılınacağını lütfen unutmayın.
*Öğelerin süresi dolmadan önce öğelerinizi Gelen Kutunuzdan mutlaka alın.
*Bu kampanya sitesi, sadece eFootball PES 2021 SEASON UPDATE kullanıcıları için geçerlidir. Mobil sürüm kullanıcılarının kampanya sitesine doğrudan uygulamadan erişmesi gerekmektedir.