wave Left wave Right wave Top wave Bottom

Information

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE

Bu Haftaki myClub'da Yer Alanlar

Bu hafta myClub'da yer alan heyecan dolu etkinliklerin listesini aşağıda bulabilirsiniz.

■ Iconic Moment: FC BAYERN MÜNCHEN
25/02/2021 02:00'dan (UTC) itibaren bu şahane kulüpten Unutulmaz An Serisi oyuncuları almaya hazır olun!
Bu serideki oyuncular, kariyerlerindeki göze çarpan bir maçtaki performanslarını yansıtacak şekilde yükseltilmiş istatistiklere sahip olarak geliyor. Ayrıca bu oyuncuların kartlarında o maçta çekilmiş fotoğrafların olduğu özel tasarımlar yer alıyor.
Üstelik bu oyuncular, myClub'da sahip olduğunuz bağlı takımlarıyla eşleştirilerek oyuncuların istatistiklerini daha da artırmanızı sağlayan eşsiz bir özellikle birlikte geliyor.

■ Club Stars: AFC Champions League
Asya'daki bir futbol ligi olan AFC Champions League'den oyuncularla sözleşme imzalayabilecek bir Özel Temsilci, 22/02/2021 saat 02:00'den (UTC) itibaren oyunda mevcut olacak.
Takımınızı güçlendirmek için üst düzey yetenekler alın!

■ FC Bayern München Anniversary Campaign
25/02/2021 saat 02:00'de (UTC) partner kulüplerimizden bir tanesi olan FC Bayern München'in kuruluş yıl dönümünü kutlamak için bir kutlama kampanyası başlatacağız.
Kulübün yıl dönümünü kutlamak için tüm kullanıcılara, bu kulüpten Efsanelerle sözleşme imzalayabilecek 1 'Legends: FC BAYERN MÜNCHEN' Özel Temsilcisi göndereceğiz.

■ Ranking Challenge
Bu hafta myClub'da eFootball Ranking Challenge sizi bekliyor! Bu çekişmeli etkinlikte maçlar oynayarak rakiplerinizden daha fazla puan kazanmaya çalışacaksınız. Bu mücadele 25/02/2021 saat 02:00'de (UTC) başlıyor.
Bu mücadele, farklı Alkış seviyelerine göre beceri kademelerine ayrılacak.
Kazanacağınız ödül miktarı, mücadeledeki nihai sıralamanıza göre belirlenecek. Bu sefer GP ve Özel Antrenör kazanabilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi için bilgilendirmeye göz atın.

Her etkinlik için ayrı bir bilgilendirme bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için göz atabilirsiniz.