wave Left wave Right wave Top wave Bottom

Information

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE

São Paulo Anniversary Campaign

25 Ocak, partner kulübümüz olan São Paulo FC'nin kuruluş yıl dönümü.

São Paulo FC, Brezilya'da yer alan, dünyaca ünlü bir futbol kulübüdür. Kulüp 2008 yılında Brezilya liginde üst üste üçüncü yıl şampiyonluğa ulaşmayı başardı. Kendi ülkelerindeki çeşitli zaferlerin yanı sıra ayrıca uluslararası arenada da çok sayıda başarıya imza attılar.
Bu güzel olayı kutlamak için tüm kullanıcılara kulüpten Öne Çıkan Oyuncularla sözleşme imzalayabilecek olan 3 'Club Selection: SÃO PAULO' Özel Temsilcisi göndereceğiz.

Takımınıza üst düzey yetenekler katmak için bu fırsatı kaçırmayın!

■ Dönem
21/01/2021 08:00 - 28/01/2021 01:59 (UTC)
*Alma koşulları
myClub eğitimlerini tamamlayın.

■ Notlar
*Ödüller, Gelen Kutusundan alınabilir.
*Ödüller, süresi dolduktan sonra alınamaz.
*Tüm tarihler ve saatler değişikliğe tabidir.

Öne Çıkan Oyuncular Hakkında Önemli Bilgi
・Öne Çıkan Oyuncular, Özel Temsilcilerle transfer edilebilir.
・Öne Çıkan Oyuncuların kopyalarıyla sözleşme imzalamak mümkündür.
・Sınırlı sayıda sözleşme imzalayabilen bir Özel Temsilcinin hizmetlerinden yararlanırken o temsilcide mevcut olan tüm öne Çıkan Oyuncularla sözleşme imzalayamayabilirsiniz.
・Varyasyonları aynı değilse bir Öne Çıkan Oyuncunun 3 kopyasını takas edemezsiniz. Bu oyuncuları ancak Öne Çıkan Oyuncunun 3 aynı kopyasına sahipseniz takas edebilirsiniz.
・Bir Öne Çıkan Oyuncuyu ne kadar süreliğine kullanabileceğinize dair herhangi bir limit bulunmamaktadır. eFootball PES 2021'nin online hizmetleri aktif olduğu sürece bu oyuncuyu, herhangi bir oyuncuyu kullanabildiğiniz gibi kullanmakta serbestsiniz.
・Öne Çıkan Oyuncuların nadirlikleri ve yetenekleri, oyundaki bakım sebebiyle veya oyun güncellemeleri aracılığıyla ayarlanmaz.
・Öne Çıkan Oyuncular Canlı Güncellemeye tabidir.
・Öne Çıkan Oyuncuların resimlerini kendi takdirimizle değiştirebiliriz. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
・Yeni Öne Çıkan Oyuncuların takvimi, önceden haber vermeden ertelenebilir veya iptal edilebilir. Bir Özel Temsilciyi kullanmadan önce lütfen temsilciden hangi oyuncularla sözleşme imzalanabileceğini teyit edin.