wave Left wave Right wave Top wave Bottom

Information

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE

eFootball.Pro'yu izleyin ve 300 eFootball Puanı kazanın!

eFootball.Pro yayınına kampanya sitesinden erişen tüm kullanıcılar ödül olarak 300 eFootball Puanı alacak.

Hemen kampanya sitesine gitmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın!
https://konami.jp/3riw9ou

eFootball.Pro
Gerçek dünyadaki futbol kulüplerini temsil eden profesyonel e-spor oyuncularının mücadele ettiği bir turnuvadır.
Katılımcılar, dünyanın en iyi oyuncuları arasından seçilir ve 3'e 3 ortaklaşa maçlarda mücadele eder, ardından bir kazanan belirlenir.
Turnuvanın ilk aşaması Mayıs ayına kadar devam edecek ve sıralamaya giren kulüpler, Haziran ayındaki finallere kalacak. Ardından da şampiyon belirlenecek.
En Değerli Oyuncu' ve 'gol kralı' gibi kategoriler için her maç günü oyunculara ödüller verilir ve kulüpler, turnuva sonundaki nihai sıralamalarına göre para ödülü alır.
Her Maç Gününde ayrıca bir İzleyici Kampanyası bulunur ve bu kampanyada, yayını izleyen kullanıcılara eFootball Puanı verilir.

Canlı Yayın Programı:
16/01/2021 12:00 - 16/01/2021 16:00 (UTC)

Ödüller:
300 eFootball Puanı

Şartlar:
Bu kampanyanın ödüllerini almak için öncelikle KONAMI ID'nizin eFootball PES 2021 SEASON UPDATE oyun hesabınıza bağlı olduğundan emin olmalısınız.
Ayrıca kampanya sitesine KONAMI ID'nizle giriş yapmanız ve yayını 21/01/2021 01:59'a (UTC) kadar izlemeniz gerekiyor. Yayını bitiş tarihinden önce izlemeniz durumunda eFootball Puanlarınız, bakiyenize otomatik olarak eklenecek.

Bu kampanyayla elde edilebilen eFootball Puanlarını almak için, katılmadan önce KONAMI ID'nizi oyun hesabınıza bağlamanız gerekiyor. Ayrıca eFootball Puanı Programı Kullanım Koşullarını da kabul etmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları takip edin.
1. Adım: Oyundaki etkinliklere ve kampanyalara katılarak eFootball Puanı kazanın.
2. Adım: Yeterince eFootball Puanına sahip olduktan sonra eFootball Puanı Mağazasına giderek puanlarınızla bir öğe alın.
3. Adım: Kare kodu taratın ve ekrandaki talimatları takip ederek eFootball Puanı Programı Kullanım Koşullarını kabul edin.

Ayrıntılar için aşağıdaki bağlantıya göz atabilirsiniz:
https://www.konami.com/wepes/efootball_point/

Kaç puan kazandığınız ve bu puanları nasıl kazandığınız gibi bilgilerin yer aldığı eFootball Puanı geçmişinize dair ayrıntılı bilgi için My KONAMI web sitesine giderek aşağıdaki konuma göz atın.
My KONAMI web sitesi:
[KONAMI ID] > [HESAP BİLGİLERİ] > [eFootball Puanı]
https://my.konami.net/index.html

*Bu ödülleri almaya hak kazanmak için yayına kampanya sitesinden erişmeniz gerekmektedir.
*Tüm kampanyalarda ani değişiklikler yapılabilir ve/veya kampanyalar iptal edilebilir.
*Bu kampanya, ilk kez oynamaya başladıklarında ikamet yeri olarak Amerika Birleşik Devletleri'ni seçmiş olan kullanıcılar için müsait değildir.