wave Left wave Right wave Top wave Bottom

Information

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE

Ayrıntılı Hizmet Kuralları

1. Genel Koşullar ve Şartlar
・Bu Ayrıntılı Hizmet Kuralları, Konami Digital Entertainment Co., Ltd. (buradan sonra 'Konami' olarak anılacaktır) tarafından tedarik edilen 'eFootball PES 2021 SEASON UPDATE'/'eFootball PES 2021 LITE'a (buradan sonra 'Uygulamalar' olarak anılacaktır) dair online hizmetleri (buradan sonra 'Hizmetler' olarak anılacaktır) kullanımınızı yönetir.
・Konami istediği zaman bu sayfayı güncelleyerek Ayrıntılı Hizmet Kurallarını değiştirme hakkını gizli tutmaktadır. Bu sayfada yapılan her türlü değişiklik, yayınlanmasının hemen ardından anında yürürlüğe girer.
・Konami, Hizmetleri incelemek için Oyun Yöneticileri (buradan sonra OY olarak anılacaktır) görevlendirecektir. Bir kullanıcının aşağıda (ya da Kullanım Şartlarının başka bir yerinde) tarif edilen Yasaklı Davranışlara karıştığının tespit edilmesi durumunda OY'ler bu kullanıcıya Ayrıntılı Hizmet Kurallarına göre cezai işlemler uygulayabilir.
 
2. Yasaklı Davranış
Kullanıcılar aşağıda 'yasaklı davranış' olarak belirtilen hiçbir eylemde veya eFootball PES 2021 SEASON UPDATE/eFootball PES 2021 LITE'ın Kullanım Şartlarının 3. maddesinde belirtilen eylemlerde bulunmayacaktır.
Konami aşağıdakiler dâhil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hangi davranışların uygunsuz olduğunu belirleme hakkına sahiptir:
・Başka bir kullanıcının hesabını kullanmak veya hesabınızı başka bir kullanıcıyla paylaşmak.
・Küfürlü olarak nitelendirilebilecek veya online rakipleri ve diğer kullanıcıları rahatsız edebilecek bir tarzda davranmak.
・Kasten olsun veya olmasın bir maçın zamanından önce sona ermesine neden olmak.
・Online maç kayıtlarını çarpıtmak veya manipüle etmek için onaylanmamış yöntemler kullanmak.
・Online maçlarda şike yapmak.
・Hizmetlerdeki hataları kendi avantajınıza kullanmak veya Hizmetlerde kullanıcıların avantaj sağlayabileceği suistimalleri veya hataları herkese açıklamak.
 
3. İhlallerin Cezaları
・Bir kullanıcının eFootball PES 2021 SEASON UPDATE/eFootball PES 2021 LITE'ın Kullanım Şartlarında ya da Ayrıntılı Hizmet Kurallarında yasaklanan herhangi bir davranış (buradan sonra 'yasaklı davranış' olarak anılacaktır) sergilemesi durumunda Konami, kullanıcıyı uyaracak ve aşağıdaki tabloda belirtilen standartlara göre cezai işlemler uygulayacaktır.
・Ağır ve/veya kasıtlı yasaklı davranış örnekleri sergilenmesi durumunda Konami, aşağıdaki tabloda açıklanmayan cezai yaptırımlara başvurabilir. Bu işlemler arasında ihlalde bulunan kullanıcının Hizmetlere ve/veya Uygulamalara erişmek için kullandığı cihazı engellemek dâhil ancak bununla sınırlı olmamak üzere çeşitli yaptırımlar yer alabilir.
・Konami, kullanıcılara karşı uygulanan cezai işlemlerin ayrıntılarını paylaşmayacak ve bu işlemlerin ayrıntılarına dair sorulan sorulara yanıt vermeyecektir.
Gerçekleştirilen Uygunsuz Davranış Sayısı 1 2 3 4
Önlemler Uyarı 7 gün boyunca hesabı askıya alma
Derece sıfırlama
Maç kayıtlarını sıfırlama
30 gün boyunca hesabı askıya alma
Derece sıfırlama
Maç kayıtlarını sıfırlama
Müsabakalardan kalıcı olarak men
Sıralamalardan kalıcı olarak men
Kalıcı olarak hesap engelleme
Derece sıfırlama
Maç kayıtlarını sıfırlama
*İhlalde bulunan kullanıcılara karşı cezai yaptırımlarda bulunmanın yanında Konami, uygunsuz olduğunu düşündüğü adları ve yorumları düzenleyecektir.
*"Maç kayıtlarını sıfırlama" önlemi, bireysel kullanıcılara değil sadece Klanlara uygulanacaktır.
*Sıralamadan men edilen kullanıcılar, Haftalık eFootball League sıralama ödüllerini alamaz.
Güncelleme tarihi: 07/12/2020