wave Left wave Right wave Top wave Bottom

Information

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE
Düzenli olarak, kullanıcılarımızı hedef alan kötü niyetli çevrimiçi davranışlara dair raporlar alıyoruz. myClub Parası, GP ve/veya eFootball™ Puanı verme vaadiyle kullanıcıları KONAMI ID, şifre, telefon numarası ve e-posta adresi gibi kişisel bilgilerini paylaşmaya zorlayan kimlik avcılığı siteleri ve kötü niyetli yazılımlar bu kapsamdadır. Bu bilgiler daha sonra başka kişisel bilgilere ulaşmak veya kullanıcı hesaplarını çalmak için kullanılabilmektedir.
Bir sitenin güvenli olup olmadığını tespit etmek için en iyi yöntemlerden biri, tarayıcınızın adres çubuğunu kontrol ederek resmi Konami alan adında (https://www.konami.com/) yer aldığından emin olmaktır.
Lütfen bu sitelerin ve hizmetlerin pek çok farklı şekil alabileceğini unutmayın. En yaygın örneklerden bazıları şunlardır:

・ Kişisel bilgilerinizi paylaşmanız için sizi kandırabilmek adına resmi sitemizin görünüşünü taklit eden web siteleri.

・ myClub Parası, GP, eFootball™ Puanı ve/veya oyuncu verdiklerini iddia ederek sizden kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı isteyen web siteleri. Bu siteler ayrıca sizi belli turnuvalara ve/veya kampanyalara sokabileceklerini de iddia edebilir.

・ KONAMI ile bağlantısı bulunmayan ve sizden kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı isteyen uygulamalar.

・ Sizden kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı isteyen sosyal medya gönderileri.

myClub Parası, GP ve eFootball™ Puanı alabileceğinize yönelik tüm iddialar sahtedir.
Bu sitelerle ve hizmetlerle kesinlikle hiçbir ilişkimiz bulunmamaktadır ve bunlara hiçbir kişisel bilgi vermemeleri konusunda kullanıcılara son derece dikkatli olmalarını tavsiye ederiz.