wave Left wave Right wave Top wave Bottom

Information

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE
eFootball™ 2022 1.0.0 sürümünü 14/04/2022 tarihinde yayınlayacağız.
Oyunu daha fazla geliştirmek adına bizim için büyük önem taşıyan 0.9.0 sürümünün yayınlanmasından bu yana sizlerden çok sayıda geri bildirim aldık. Amacımız her zaman herkesin keyifle oynayabileceği 'Yeni Bir Futbol Oyunu' yaratmak oldu ve bu sayede bu hedefe bir adım daha yaklaşma fırsatı bulduk.
1.0.0 sürümü güncellemesi için planlanan iyileştirmeler hakkında ayrıntılı bilgi için eFootball™ 2022 resmi web sitesine göz atabilirsiniz.
Herkes için daha da iyi bir dijital futbol deneyimi yaratma amacıyla 1.0.0 sürümü yayınlandıktan sonra da oyunumuzu iyileştirmeye çalışmaya ve güncellemeye devam edeceğiz.
Her zaman olduğu gibi geri bildirimleriniz, bu iyileştirme sürecinin önemli bir parçası, bu yüzden lütfen görüşlerinizi bildirmeye devam edin.
*eFootball™ 2022'nin iOS/Android sürümü hakkında not
eFootball™ 2022 mobil sürüm güncellemesinin gecikmesi nedeniyle bir kez daha özür dilemek isteriz.
Geliştirme ekibi; yayınlanacak sürümün, saygıdeğer kullanıcılarımızın hak ettiği en yüksek kalitede çıkması için oyunun mobil sürümü üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor.
Mobil sürüm güncellemesinin çıkışıyla ilgili olarak yakında bir duyuru yapacağız. Bu esnada, sabrınız için teşekkür ederiz.
Umarız eFootball™ 2022'in tadını çıkarmaya devam edersiniz!
eFootball™ 2022 resmi web sitesi:
https://www.konami.com/efootball/