wave Left wave Right wave Top wave Bottom

Information

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE

Takefusa Kubo İle Ortaklık Anlaşması İmzalandı!

eFootball PES'te bu muhteşem sporun sürekli gelişimine yardımcı olabilmenin en iyi yollarından birinin, genç yıldızlara destek çıkmak olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda Marcus Rashford (Manchester United) ve Alphonso Davies (FC Bayern München) gibi müthiş yeteneklerle ortaklıklar kurmaktan büyük gurur duyuyoruz.
Bu girişimin devamında, Japonya'dan genç bir deha olan Takefusa Kubo ile bir ortaklık anlaşması imzaladığımızı açıklamaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu yeni ortaklığımızın, Kubo'nun bir futbolcu olarak yeteneklerini vitrine çıkarmamıza yardımcı olacağını tüm içtenliğimizle umuyoruz.

Bu güzel haberi kutlamak için Kubo'yu oyunda Öne Çıkan Oyuncu olarak yayınlayacağız. 25/03 tarihli bakım sırasında, tüm kullanıcılara Kubo'yu takımlarına katabilecek bir Temsilci hediye edilecek.
Ayrıca resmi Twitter hesabımızı kullanarak hayran mesajlarını Kubo'ya retweet edeceğiz. #vamosTAKE ve #takefusakubo hashtag'lerini kullanarak eğlenceye katılın ve Japonya'nın sıradaki süper yıldızı için desteğinizi gösterin.

Umarız Kubo'nun futbolcu olarak devam eden gelişimini görmeyi siz de heyecanla bekliyorsunuzdur.
Önümüzdeki süreçte geleceğin futbol yıldızlarına destek olmak için daha fazla girişimde bulunacağız.

■ Temsilci Dağıtım Dönemi
25/03/2021 02:00 - 08/04/2021 01:59 (UTC)

*Şartlar:
myClub eğitimini tamamlayın.

■ Notlar
*Ödüller, Gelen Kutusundan alınabilir.
*Ödüller, süresi dolduktan sonra alınamaz.
*Bizim takdirimize bağlı olarak ödüller değiştirilebilir.