Matchday

eFootball PES 2020
Matchday
Maç Günü'nde Genç Takımınızı Desteklemek İçin Birlik Olun

Yeni Maç Günü modu, futbolun en büyük maçların ve en amansız rekabetlerin görüntüsünden çok daha fazlasını yakalıyor.

Bu yeni mod, sizi taraftar koltuğunuzdan kaldırıp sahanın tam ortasına yerleştirirken futbol kültürünün özünü rekabetçi bir formatta sunuyor. Kusursuz atılan her pasın ve attığınız her olağanüstü golün seçmiş olduğunuz tarafa katkı sağlayacağı her etkinliğin başında, kendinizi iki farklı taraftan bir tanesinde konumlandırın.

Her etkinliğin büyük finali öncesinde kendi tarafınıza giderek büyüyen bir avantaj sağlamak için PES'e yeni katılan oyuncularla ve deneyimli ustalarla birlikte çalışın. Futbolda oyuncular gol atar ve goller maç kazandırır fakat tek bir oyuncu ya da tek bir gol bir takımı şampiyonluğa taşımaz, bunun için daha fazlasına ihtiyacınız vardır. İşte size bu sözü edilen "daha fazlası" olma şansı. Bir tarafa katılın ve bu Eylül'de fark yaratan faktör olun.

Matchday

Grup Maçları

Bir tarafı seçmemizin ardından etkinlik puanı kazanmak için Grup Maçlarında rakip tarafın üyeleriyle karşı karşıya geleceksiniz. Bu aşamanın sonunda en fazla Etkinlik Puanına sahip olan taraf, büyük finale avantajla girer.

Galip gelmeseniz bile puan kazanacaksınız, bu yüzden büyük final öncesinde kendi tarafınıza fayda sağlamak için elinizden geldiğince fazla maç oynamaya bakın.

Matchday

Büyük Final

Etkinlikte sona yaklaşılırken her iki taraftan da en iyi performans sergileyen kullanıcıyı bulmak için etkinlik sırasında oynanan tüm Grup Maçlarından alınan sonuçlar analiz edilir.

Bu kullanıcılar, temsilci olarak seçilir ve böylece seçtikleri taraf adına büyük finalde mücadele etme hakkı kazanır. Kazansalar da kaybetseler de tüm Maç Günü katılımcıları, büyük final bittikten sonra çabalarının karşılığında ödüllerini alır ancak ganimetin büyük kısmı, kazanana gider. Büyük final ayrıca Maç Günü modunda canlı yayınla takip edilebilir, bu yüzden temsilcinizi desteklemek adına kalabalığın tezahüratlarına siz de sesinizle eşlik edin.

New Features