Information

eFootball PES 2020
Oyunun tam sürümünün (eFootball PES 2020) ücretsiz oynana sürüm (eFootball PES 2020 LITE) olarak değişmesine yol açan bir sorun yaşıyorsanız bu sorunu çözmek için 'eFootball PES 2020 ACTIVAITON KEY'inizi bulmanız ve yüklemeniz gerekiyor. Anahtarınızı bulmak ve sorunu çözmek için aşağıdaki talimatları uygulayın.

■ Fiziksel Sürümü Oynayan Kullanıcılar

① Ana ekrandaki eFootball PES 2020 STANDARD EDITION simgesini seçin.
② Kontrol cihazınızda Menü düğmesine basın ve [Paketi yönet] seçeneğini seçin. Ardından 'Yüklemeye hazır' menüsünden eFootball PES 2020 ACTIVATION KEY'inizi bulun ve yükleyin.
③ Yükleme tamamlandıktan sonra tekrar [Paketi yönet] bölümüne gidin ve eFootball PES 2020 ACTIVATION KEY'inizin 'Yüklenenler' menüsünde görünüp görünmediğini kontrol edin.


■ Dijital Sürümü Oynayan Kullanıcılar

① Ana ekrandan eFootball PES 2020 simgesini seçin.
② Oyun kumandanızda Menü düğmesine basın ve [Oyun ve eklentileri yönet] seçeneğini seçin. Ardından 'Yüklemeye hazır' alt menüsünden eFootball PES 2020 ACTIVATION KEY'i bulun ve yükleyin.
③ Yükleme tamamlandıktan sonra tekrar [Oyun ve eklentileri yönet] bölümüne giderek eFootball PES 2020 ACTIVATION KEY'in 'Yüklenenler' menüsünde görünüp görünmediğini kontrol edin.