Information

eFootball PES 2020

Bu Haftaki myClub Özeti

Bu hafta myClub'da Spanish League'e odaklanıyoruz. Bu fırsatı kullanarak yeni bir Özel Temsilci aracılığıyla oyuncularla sözleşme imzalayın ve bu ligden kulüplerin yer aldığı bir turnuvada kendinize meydan okuyun.

Bu temsilci, Spanish League kulüplerinden seçili yetenekli oyunculara erişebilir ve Gümüş Top veya daha yüksek nadirlikte güçlü oyuncularla sözleşme imzalamanıza yardımcı olabilir.

BİL'e KARŞI Müsabaka Kupası'nda Spanish League kulüplerine karşı galip gelerek her kupadaki ilk zaferiniz için 5.000 GP kazanın. 3 maçın tamamını kazanarak toplam 15.000 GP alın.

Takım Gücünüze göre eşleştirileceğiniz bir Online Müsabaka Kupasına katılarak Beceri Antrenörleri ve Pozisyon Antrenörleri kazanma şansı yakalayın.

Black Ball Challenge'ı tamamlamak için tek yapmanız gereken, online bir maçı bitirmek! Maç sonucu ne olursa olsun ilk kez tamamlama ödülü olarak bir 'Black Ball' kazanacaksınız. Bu fırsatı kaçırmayın!

Ayrıca 12/03/2020 08:00'den (UTC) itibaren, hafta sonu maçlarında iyi performans sergilemiş olan Öne Çıkan Oyuncularla sözleşme imzalamanıza yardımcı olabilecek 'POTW: Mar 12 '20' Özel Temsilcisini alabileceksiniz.

Daha fazla ayrıntı için her etkinliğin bilgilerine göz atın.
Bu hafta myClub'da iyi şanslar!