Master League

eFootball PES 2020
Master League
Ana Lig Yeniden Tasarlandı

Ana Lig'de her zaman menajerlik koltuğuna oturdunuz fakat yeni, etkileşimli bir diyalog sistemi sayesinde ilerleme sağlamanıza imkan sağlayan köklü değişiklikler, kulüp gelişimini daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir yetkiyle yönetmenize olanak sunacak.

Her zaferin, mağlubiyetin ve sözleşme görüşmesinin sonucunu yansıtan dinamik etkileşimler sayesinde her sezonun gelgitlerini ve akışını tecrübe edin. Ayrıca oyuncu transferi sistemini kullanırken artık aradaki boşlukları hayal gücünüzün doldurmasına gerek yok. Gerçek dünya verilerinin geliştirilmiş entegrasyonu artık oyunla gerçeklik arasındaki köprüyü kurmak üzere tesis edilerek Ana Lig transfer pazarının her açıdan gerçek futbol dünyasıyla örtüşmesi sağlandı.

Menajer modellerinde de ciddi bir iyileştirme yapıldı ve artık çeşitli ülkelerden efsanevi menajerler seçilebilir. Tüm bunlar ve gelecek yeniliklerle birlikte Ana Lig'i heyecanla beklemek için hiç bu kadar çok neden olmamıştı.

Yeni Sezon, Yeni Ana Lig

Master League

Yeni Sezon, Yeni Ana Lig

Master League

PES 2020'ye yeni gelen Ana Lig'in güçlü, etkileşimli diyalog sistemi, hikaye ilerlemesinin kontrolü konusunda ipleri tamamen sizin elinize bırakıyor.

Bu modda ilerlemek ve kendi Ana Lig hikayenizi yazmak için kişiliğinize en uygun yanıtları seçin.

Master League

Tamamen yenilenen Ana Lig'de menajerlik pozisyonuna geçin ve kendi kulübünüzde perde arkasında büyüleyici bir zaferin mimarı olmanın çok özel hazzını yaşayın.

Topluluktan gelen geri bildirimlerin karşılığında ekip, bu yıl daha gerçekçi bir transfer sistemi uygulamak için çok çaba sarf etti.

PES 2020'deki transfer pazarında transferlerin, transfer ücretlerinin, maaşların ve diğer çeşitli unsurların gerçeklikle en iyi şekilde örtüşmesini sağlamak için gerçek futbol dünyası verileriyle dolu zengin bir kütüphane üzerine inşa edilmiş yepyeni bir algoritma kullanılacak.

Yeni transfer sistemi, oyuncuların ne sıklıkla transfer olacağı, görüşmelerin ne zorlukta olacağı, oyuncularınıza ne sıklıkla ödeme yapılacağı ve ilk yılınızda sezon öncesi transfer döneminin bulunup bulunmayacağı gibi özellikleri yapılandırabilme seçenekleriyle önceki yıllara göre çok daha özelleştirilebilir olacak.

Master League

Geliştirilmiş Menajer Modelleri

PES 2020, çeşitli vücut şekillerine ve boyutlarına sahip kişilerin resimlerini yakalayabilen yüksek performanslı 3 boyutlu tarama teknolojisinin kullanımı sayesinde seçebileceğiniz çok çeşitli Menajer modelleri sunar.
Ayrıca artık Zico, Cruyff ve Maradona dahil dünyaca ünlü menajerlerden birini avatarınız olarak kullanarak Ana Lig'de oynayabileceksiniz.

Master League

Özelleştirilebilir Sponsor Logoları

Röportajlar sırasında medya arka fonunda ve ayrıca Ana Lig ana menü ekranında görüntülenecek olan kendi sponsor logolarınızı oluşturun ve özelleştirin.

New Features