Information

eFootball PES 2020

The eFootball League has kicked off!

eFootball League, her yetenek seviyesinden yarışmacılara açık bir turnuvadır.
2019-2020 sezonu listesinin parçası olarak 10 Avrupa kulübü seçildi.
Kayıt sırasında, turnuvada size bu kulüplerden hangisini temsil etmek istediğiniz sorulacak. Favori kulübünüzü seçin ve rakibinizi hezimete uğratarak takımınızı gururlandırın!
Müsabakanın heyecanı yeterince teşvik edici değil diyorsanız sırf kaydolduğunuz için ayrıca bonus 300 myClub Parası alacaksınız!

Buradan kaydolun.
https://e-football.konami.net/open/2020/_/entry/input/

■ Kulüplerin Listesi:
FC BARCELONA
MANCHESTER UNITED
FC BAYERN MÜNCHEN
JUVENTUS
ARSENAL
CELTIC
MONACO
SCHALKE 04
BOAVISTA
NANTES

◆ eFootball.Pro
eFootball.Pro, gerçek dünyadaki futbol kulüplerini temsil eden profesyonel e-spor oyuncularının mücadele ettiği bir turnuvadır.
Kulüpler Nisan ayına kadar lig tarzı bir müsabakada mücadele eder ve sonrasında üst sıralardaki kulüpler seçilerek Mayıs ayında düzenlenecek final turnuvasına katılır.
Nihai sıralamalarına bağlı olarak kulüplere para ödülü verilecek.
Ayrıca En Değerli Oyuncuya ve turnuvanın en iyi golünü atan oyuncuya özel ödüller verilecek.
Futbol tutkunları ayrıca PES 2020'deki Haberler bölümünden tüm bu heyecanı seyretme seçeneğine sahip olacak ve seyrettikleri için myClub Parası ödülü alacak! Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.
Üstünlük mücadelesi veren favori kulüplerinizi ve oyuncularınızı destekleyin.

◆ eFootball.Open
Bu turnuva, ister amatör ister kıdemli olsun herkesin yeteneklerini test etmek için katılabileceği bir e-spor turnuvasıdır.
Open'da, eFootball.Pro turnuvalarındakiyle aynı eşleşmelerin yer aldığı Matchday etkinliklerinde mücadele edeceksiniz. Seçtiğiniz tarafta üst sıralara yükselebilmek için elinizden geldiğince fazla maç oynayın.
'Uzman' sınıfı Matchday turnuvalarında mücadele edenler devam edecek ve her kulübün Finalistinin kim olduğu belirlenecek. Bu turnuvanın katılımcıları, Şubat ayına kadar kaydedilen tüm eFootball.Open Matchday sonuçlarına göre belirlenecek.
Bu finalistler, 1 numaralı kulübün belirleneceği bir turnuva oynayacak.

◆ eFootball Season Program
eFootball Season Program sayesinde Matchday'de biriktirdiğiniz tüm puanlar artık size myClub modunda kullanabileceğiniz ödüller kazandıracak.
Eşleşmeler eFootball.Pro ile aynı olacak ve kaydettiğiniz kulübü kullanarak kazandığınız puanlar hesaplanacak.
Takımınızda, seçmiş olduğunuz kulübün oyuncularına yer vermenin daha fazla puan kazandıracağını ve daha fazla puanın daha iyi ödüller anlamına geleceğini unutmayın!

Kesin tarihler daha sonra paylaşılacaktır.