Information

eFootball PES 2020
Bazı kullanıcıların şu an aşağıdaki sorunu yaşadığının farkındayız:

Maçlar
・Süper İptal komutunun zaman zaman çalışmasına engel olan bir sorun.

Tüm Online Modlar
・Online PvP maçları etkileyerek maç öncesinde stadyum ayarlarında yapılan değişikliklerin oyuna geçmemesine neden olan bir sorun.

myClub
・ Bir Müzayedeyi kaybettikten sonra GP sayacınızı etkileyerek aslında teklif verdiğiniz miktardan daha fazla GP iadesi almışsınız gibi görünmesine yol açan bir görüntüleme sorunu. myClub'dan çıkıp myClub'a tekrar girdiğinizde doğru GP miktarı görüntülenecektir.
・Matchday'de Takım Derecenizin, Takım Yönetimi ekranında yapılan değişiklikleri yansıtacak şekilde güncellenmemesine yol açan bir sorun. Bu sorun, myClub ana menüsüne girip ardından Matchday'e tekrar girerek düzeltilebilir.

Düzenle
・ 03/10 güncelleme dosyasını (VP 1.02/1.01.02 Yaması) yükledikten sonra meydana gelerek [Medya Arka Fonu Temel Rengi] ve [Sponsor Logosu Resmi] menülerinde değiştirilen ayarların varsayılan hallerine sıfırlanmasına yol açan bir sorun. Bu sorun bazı takımlarda görülüyor.
*Bu durum sadece adı ve amblemi düzenlemeyen takımlar kullanıldığında meydana geliyor.
*Bu hata, ayarlarınızı yeniden özelleştirmenize engel olmuyor, bu nedenle güncellemeyi yükledikten sonra bu ayarları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Önümüzdeki güncellemede bir düzeltme yayınlanması planlanıyor.
Bu durumun yol açmış olduğu her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.