Information

eFootball PES 2020

Bu Haftaki Matchday Özeti

Bu haftaki Matchday programı şu şekilde.

Hazır Takımların kullanılacağı UEFA EURO 2020 temalı Matchday etkinliklerinin başlama zamanını aşağıda bulabilirsiniz.

◆ Matchday events using Preset Squads:
07/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)
08/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)
09/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)
10/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)
11/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)
12/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)
13/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)

Müsabaka açıldıktan sonra girmek için lütfen aşağıdaki talimatları uygulayın.
[Üst Menü] → [eFootball] → [Matchday] adımlarını takip edin ve girmek istediğiniz müsabakayı seçin.

Hazır Takımların kullanılacağı Campeonato Brasileiro Série A temalı Matchday etkinliklerinin başlama zamanını aşağıda bulabilirsiniz.

◆ Hazır Takımlarla oynanan Matchday etkinlikleri:
07/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)
08/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)
09/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)

Müsabaka açıldıktan sonra girmek için lütfen aşağıdaki talimatları uygulayın.
[Üst Menü] → [eFootball] → [Matchday] adımlarını takip edin ve girmek istediğiniz müsabakayı seçin.

Özel Takımların kullanılacağı Campeonato Brasileiro Série A temalı Matchday etkinliklerinin başlama zamanını aşağıda bulabilirsiniz.

◆ Özel Takımlarla oynanan Matchday etkinlikleri:
10/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)
11/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)
12/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)
13/10/2019 15:00 - 18:00 (UTC)

Müsabaka açıldıktan sonra girmek için lütfen aşağıdaki talimatları uygulayın.
[myClub Menüsü] → [Maç] → [Neler Var] → [Matchday] adımlarını takip edin ve girmek istediğiniz müsabakayı seçin.

Bu haftaki Matchday etkinliği, şu taraflara bölünmüş durumda:

・İç Saha: ANDORRA, AUSTRIA, BELARUS, BELGIUM, BOSNIA AND HERZEGOVINA, CROATIA, CZECH REPUBLIC, DENMARK, FAROE ISLANDS, GEORGIA, ICELAND, ITALY, KAZAKHSTAN, LATVIA, LIECHTENSTEIN, MALTA, MONTENEGRO, NETHERLANDS, NORTH MACEDONIA, NORWAY, PORTUGAL, RUSSIA, SLOVAKIA, TURKEY, UKRAINE
・Deplasman: ALBANIA, ARMENIA, BULGARIA, CYPRUS, ENGLAND, ESTONIA, FINLAND, FRANCE, GREECE, HUNGARY, IRELAND, ISRAEL, LITHUANIA, MOLDOVA, NORTHERN IRELAND, POLAND, ROMANIA, SAN MARINO, SCOTLAND, SLOVENIA, SPAIN, SWEDEN, SWITZERLAND, WALES

・İç Saha: ATHLETICO PARANAENSE, ATLÉTICO MINEIRO, CEARÁ, CHAPECOENSE, FLUMINENSE, GOIÁS, INTERNACIONAL, PALMEIRAS, SÃO PAULO, VASCO DA GAMA
・Deplasman: AVAÍ, BAHIA, BOTAFOGO, CORINTHIANS, CRUZEIRO, CSA, FLAMENGO, FORTALEZA, GRÊMIO, SANTOS

Özel Takımların kullanıldığı Matchday Etkinliklerinde belli oyuncular bonus Etkinlik Puanı almaya hak kazanır.
Etkinlik Puanlarınıza bonus almak için bonusa hak kazanan oyunculara takımınızda yer verin.
Grup Maçı Aşaması, her Matchday etkinliğinin başında başlar ve yaklaşık olarak 3 saat sürer.
Büyük Final, Grup Maçı Aşaması sona erdikten sonra başlar.
Ödülleri toplamaya başlamak için elinizden geldiğince çok Matchday etkinliğine girin!

*Planlanmamış bakımlar gibi beklenmedik sorunlar sebebiyle takvim değiştirilebilir veya iptal edilebilir.
*Sonuç Ödüllerini almaya hak kazanabilmek için gereken minimum Etkinlik Puanını kazanmalısınız.
*Katıldığınız Matchday etkinliğinin Büyük Finalini sadece seyredebilirsiniz.
*Büyük Finalin kaç defa seyredilebileceğine dair bir limit bulunmaktadır.