Information

eFootball PES 2020
Güncelleme (07/08/2020)

Bazı kullanıcıların Ana Lig ve Efsane Olun modlarında çökme sorunu yaşamaya devam etiklerini teyit ettik.

Siz de bu kişiler arasındaysanız lütfen en son güncelleme dosyasının yüklü olduğundan emin olun ve ardından şu adımları takip edin:
1. PS4™ sisteminizin ana ekranından [Ayarlar] menüsüne gidin ve ardından [Depolama] > [Sistem Depolama Alanı] > [Kayıtlı Veriler] adımlarını takip edip eFootball PES 2020'yi seçerek mevcut düzenleme verilerinizi silin. Oradan 'Verileri Düzenleyin' ve 'Düzenl. Verisini Yedekle' dosyalarının her ikisini de silin.
2. Yeni bir Ana Lig veya Efsane Olun oyunu başlatın. (Maalesef şu an oyunu sıfırdan başlatmadan çökmeleri önlemenin herhangi bir yolu bulunmuyor.
*Bunlar 06/07/2020 tarihli duyuruda tarif edilen işlemlerin aynısı.

Yukarıdaki işlemleri uyguladıktan sonra da bu sorunla karşılaşmaya devam ederseniz lütfen resmi PES 2020 web sitesindeki soru formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Vermiş olduğumuz her türlü rahatsızlıktan dolayı tüm içtenliğimizle özür dileriz.

Güncelleme (13/07/2020)

Bu sorunun düzeltmesinin yer aldığı güncellemenin yayınlanma tarihi 16/07 olarak ertelenmiştir.
Ayrıca 20/07/2020 00:00'da (UTC) bu sorun nedeniyle telafi amaçlı olarak Efsane oyuncular bulabilen bir Yetenek Avcısı gönderilecek.
myClub oynamadıysanız bile 20/07/2020 00:00'a (UTC) kadar myClub modu eğitimini tamamlamış olduğunuz sürece bu Yetenek Avcısını almaya hak kazanacaksınız.
Bununla birlikte, myClub'da almış olduğunuz kiralık olmayan Efsane oyuncuların da Ana Lig'de kullanılabileceğini lütfen unutmayın. Bunu yapmak için Ana Lig'i açıp [Sistem] > [Bir myClub Oyuncusunu İçe Aktar] adımlarını takip edin.

Vermiş olduğumuz her türlü rahatsızlıktan dolayı tüm içtenliğimizle özür dileriz.

Orijinal Gönderi (06/07/2020)

Bu sorunu daha fazla incelediğimizde sorunun aynı zamanda Efsane Olun modunda yeni bir oyuna başlamak için içe aktarılmış verileri kullanmaya çalışan kullanıcıları da etkilediğini gördük. Ayrıca bu sorunun sadece belli kaynaklardan alınan düzenleme verileri nedeniyle ortaya çıktığını fark ettik.
Bu durum karşısında 20/07 tarihi için planlanan güncellemeyle birlikte bir düzeltme uygulayacağız ve bu sayede kullanıcıların sorunlu olduğu tespit edilen verileri içe aktarması önlenecek.

Ancak ne yazık ki sorunlu verileri halihazırda içe aktardıysanız şu an itibarıyla bundan etkilenen modlardan herhangi birini oynarken çökme sorununu önlemenin hiçbir yolu bulunmuyor.

Yukarıda bahsedilen dosyayı indirmenizin ardından Ana Lig'de veya Efsane Olun'da yeni bir oyun başlatabileceğiniz konusunda içiniz rahat olsun. Fakat bunu yapmadan önce düzenleme verilerinizi silmeniz gerekecek.
İçe aktarılan verilerinizi silmek için PS4™ sisteminizin ana ekranından [Ayarlar] menüsüne gidin, ardından [Depolama] > [Sistem Depolama Alanı] > [Kayıtlı Veriler] adımlarını takip edip eFootball PES 2020'yi seçin. Oradan 'Verileri Düzenleyin' ve 'Düzenl. Verisini Yedekle' dosyalarının her ikisini de silin.

Bu sorun nedeniyle telafi amaçlı olarak myClub eğitimini 20/07 tarihindeki bakımın başlangıcına kadar tamamlamış olan tüm kullanıcılara Efsane oyuncular bulan bir Yetenek Avcısı gönderilecek.

Bu Yetenek Avcısı, myClub modundaki Gelen Kutusu'ndan alınabilir.

Daha önce myClub modunu oynamadıysanız bile yukarıda belirtilen tarihe kadar myClub modu eğitimini tamamladığınız sürece bu Yetenek Avcısını almaya hak kazanabilirsiniz.

Vermiş olduğumuz her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.