Information

eFootball PES 2020
Güncelleme (06/07/2020)

Bu sorunu daha fazla incelediğimizde sorunun aynı zamanda Efsane Olun modunda yeni bir oyuna başlamak için içe aktarılmış verileri kullanmaya çalışan kullanıcıları da etkilediğini gördük. Ayrıca bu sorunun sadece belli kaynaklardan alınan düzenleme verileri nedeniyle ortaya çıktığını fark ettik.
Bu durum karşısında 20/07 tarihi için planlanan güncellemeyle birlikte bir düzeltme uygulayacağız ve bu sayede kullanıcıların sorunlu olduğu tespit edilen verileri içe aktarması önlenecek.

Ancak ne yazık ki sorunlu verileri halihazırda içe aktardıysanız şu an itibarıyla bundan etkilenen modlardan herhangi birini oynarken çökme sorununu önlemenin hiçbir yolu bulunmuyor.

Yukarıda bahsedilen dosyayı indirmenizin ardından Ana Lig'de veya Efsane Olun'da yeni bir oyun başlatabileceğiniz konusunda içiniz rahat olsun. Fakat bunu yapmadan önce düzenleme verilerinizi silmeniz gerekecek.
İçe aktarılan verilerinizi silmek için PS4™ sisteminizin ana ekranından [Ayarlar] menüsüne gidin, ardından [Depolama] > [Sistem Depolama Alanı] > [Kayıtlı Veriler] adımlarını takip edip eFootball PES 2020'yi seçin. Oradan 'Verileri Düzenleyin' ve 'Düzenl. Verisini Yedekle' dosyalarının her ikisini de silin.

Bu sorun nedeniyle telafi amaçlı olarak myClub eğitimini 20/07 tarihindeki bakımın başlangıcına kadar tamamlamış olan tüm kullanıcılara Efsane oyuncular bulan bir Yetenek Avcısı gönderilecek.

Bu Yetenek Avcısı, myClub modundaki Gelen Kutusu'ndan alınabilir.

Daha önce myClub modunu oynamadıysanız bile yukarıda belirtilen tarihe kadar myClub modu eğitimini tamamladığınız sürece bu Yetenek Avcısını almaya hak kazanabilirsiniz.

Vermiş olduğumuz her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Orijinal Gönderi (12/06/2020)

04/06 tarihindeki bakımdan bu yana bazı kullanıcılar, içe aktarılan verileri kullanarak yeni bir oyun başlattıktan sonra Ana Lig'in çökmesine neden olan bir sorunla karşılaşıyor.

Henüz bu sorunu araştırma sürecindeyiz ve bu sebepten dolayı sizden yardım istiyoruz.

Bu sorunla karşılaşıyorsanız resmi eFootball PES 2020 web sitesindeki [Online Support] > [FAQ & Inquiry] adımlarını takip ederek bize bir soru göndermenizi rica ediyoruz.
Oradan oyun sürümünüzü seçin, 'Is the problem solved' mü kısmına inin ve 'No' cevabını verin, böylece form açılacak. Lütfen gerekli tüm alanları doldurarak işinizi bitirdikten sonra 'Send' düğmesine basın.

*Soru formunda bölgenizi, dilinizi ve platformunuzu seçin.
*Sorunuzun ne ile ilgili olduğunu öğrenmemiz için Soru kutusundaki yanıtınızın üst kısmına 'PES2020ML' yazmayı unutmayın.
*Bir web sitesinden indirilmiş olan içe aktarma verilerini kullanıyorsanız lütfen verileri indirdiğiniz web sitesinin URL'sini belirtin.

Bu konudaki iş birliğiniz, araştırmamızı hızlandıracak ve bu sorunun kaynağına daha çabuk inmemizi sağlayacak.

Bu arada vermiş olduğumuz her türlü rahatsızlıktan dolayı tüm Ana Lig hayranlarından tüm içtenliğimizle özür dileriz.