Information

eFootball PES 2020
Bizim kontrolümüz dışında gelişen şartlar nedeniyle eFootball.Open Regional Finals'ı online olarak düzenlemeye karar verdik. Bu değişiklik, Mayıs ve Haziran aylarında Avrupa, Amerika ve Asya kıtalarında düzenlenmesi planlanan Regional Finals için geçerlidir.

■ Önceki Plan
Şu an resmi eFootball.Open web sitesinde (linki aşağıda bulabilirsiniz) Regional Finals'ın şu şekilde düzenleneceği belirtiliyor:Regional Finals, şu konumlarda düzenlenecek: Avrupa, Amerika Kıtası ve Asya.
Her kulüp, bölge ve platform için oyuncular eFootball PES 2020 müsabaka geçmişlerinin değerlendirmelerine ve KONAMI tarafından belirtilen diğer standartlara göre seçilecektir.
Regional Finals, aynı kulüple kaydolmuş oyuncular arasında oynanır.
Regional Finals'ta mücadele etmek için eFootball.Open'a kaydolurken seçilmiş olan hazır takım kullanılır (istatistik dengeleme uygulanır).
(https://efootballpro.konami.net/open/overview/efootball-open/)

■ Şu Anki Plan
Bu aşamada planımız, her bölgeden katılımcıların birbirlerine karşı PES 2020'nin Online Turnuva modunu kullanarak mücadele etmelerini sağlamak. Yarışmacılar her platformda yer alan sunucularda mücadele edecek.
Resmi eFootball.Open web sitesinin henüz güncellenmediğini ve bu değişikliklerin henüz orada yer almadığını lütfen unutmayın.Online turnuva formatındaki bu değişiklik, her bölgeden yarışmacıların seçilme sürecini etkilemeyecektir. Ayrıca finaller sırasında hangi takımların katılabileceğine dair kurallarda da herhangi bir değişiklik olmayacak ve tüm müsabaka maçları sırasında istatistik dengeleme yürürlükte olacak.

Regional Finals'ın güncellenmiş takvimine dair ayrıntılı bilgi, Mart sonuna doğru resmi eFootball web sitesinde yayınlanacak.Regional Finals'a katılmaya hak kazanan tüm yarışmacılar, Nisan ayının ilk yarısında e-posta yoluyla bilgilendirilecek.

*Bildirimler, turnuvaya kaydolurken kullandığınız Konami ID hesabınıza kayıtlı e-posta adresine gönderilecek.
Ayrıca Temmuz ayı için planlanan World Finals'ta da bazı değişiklikler yaşanabilir. Daha sonraki bir güncellemede, bu konuyla ilgili daha fazla bilgi paylaşacağız.