Information

eFootball PES 2020

FC BAYERN'in 120. Yıl Dönümünü Kutluyoruz

Şu an kulübün 120. yıl dönümünün anısına sizlere heyecan verici iki yeni kampanya getirmek için FC Bayern ile birlikte çalışıyoruz.

Kutlamaya katılın ve FC Bayern'in adını futbol tarihinin sayfalarına kazımasına yardım eden oyuncularla sözleşme imzalayın!
Ayrıca resmi 120. yıl dönümü ürünlerini kazanma şansı için özel bir Matchday etkinliğinde mücadele edebileceksiniz.

Ayrıntılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

1. Kampanya: Unutulmaz FC Bayern Oyuncularıyla Sözleşme İmzalayın
Kampanyanın parçası olarak K. RUMMENIGGE'nin, O. KAHN'ın ve G. ÉLBER'in özel versiyonlarını yeni 'Unutulmaz An Serisi' oyuncularımıza ekleyeceğiz. Bir Temsilci aracılığıyla bu süper yıldızlarla sözleşme imzalama şansı kazanmak için giriş yapın ve ardından onları Matchday'de kullanın!

Mevcut Olduğu Dönem:
05/03/2020 8:00 (UTC) - 09/03/2020 2:00 (UTC)

2. Kampanya: Matchday Oynayın ve Resmi FC Bayern Forması Kazanın!
eFootball League Matchday 6'da (MONACO - FC BAYERN) en az bir maç oynayarak resmi FC Bayern 120. yıl dönümü formasını kazanmak için çekilişe girme hakkı kazanın. (Şartları aşağıda bulabilirsiniz)
İki şanslı kullanıcımız seçilerek ödülü almaya hak kazanacak, bu fırsatı kaçırmayın!

Katılım şartları:
1) eFootball League'de FC Bayern'i temsil etmek için kaydolmuş olmalısınız.
2) Matchday maçlarınızda FC Bayern 120. yıl dönümü formasını kullanmalısınız. Bu forma, Veri Paketi 5'te yayınlandı ve tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.
Daha fazla bilgi için oyun içindeki Matchday modu duyurularına göz atın.

Önemli Bilgi
*Kazananlar, eFootball League'e kaydolmak için kullandıkları KONAMI ID'ye bağlı e-posta adresleri üzerinden bilgilendirilecek.
*Kazananlar, eFootball League'e kaydolmak için kullandıkları KONAMI ID'ye bağlı e-posta adresleri üzerinden bilgilendirilecek.
*Hediye kazanmak üzere seçilirseniz ancak sizinle iletişim kuramazsak veya posta adresinizi belirleyemezsek hediye hakkınız kaybedilebilir.
*Bir ödül kazandıysanız onu sizin yerinize alması için başka bir katılımcı seçemezseniz. Ödüllerin yerine herhangi bir nakit alternatifi teklif edilmeyecek.
*Ödül çekilişine dair e-posta ve telefon yolları dahil hiçbir formatta soru kabul etmiyoruz. Bu duruma kayıt sürecine ve ödül kazanıp kazanmadığınıza dair sorular da dahildir.
*Kampanya tarihlerini ve/veya diğer bilgileri değiştirme ve ayrıca kampanyayı istediğimiz an erteleme veya iptal etme hakkımızı saklı tutarız.