Master League

eFootball PES 2020

Yeni Sezon, Yeni Ana Lig
Tamamen yenilenen Ana Lig'de menajerlik pozisyonuna geçin ve kendi kulübünüzde perde arkasında büyüleyici bir zaferin mimarı olmanın çok özel hazzını yaşayın.

Master League

Geliştirilmiş Menajer Modelleri

çeşitli vücut şekillerine ve boyutlarına sahip kişilerin resimlerini yakalayabilen yüksek performanslı 3 boyutlu tarama teknolojisinin kullanımı sayesinde her biri büyüleyici bir kalitede yeniden oluşturulan 18 menajer modeli arasından seçim yapabileceksiniz.
Ayrıca artık avatarınız olarak Cruyff, Maradona, Zico, Romario, Bebeto, Roberto Carlos, Matthäus ve Gullit gibi dünyaca ünlü menajerler arasından seçiminizi yaparak Ana Lig'de oynayabileceksiniz.

Gençlere Bir Şans Verin

Gelecek vaat eden genç oyuncularınızı International Champions Cup müsabakasına entegre etmek için sezon öncesinde genç oyuncularınızı kullanarak önünüzdeki sezonun temelini hazırlayın.
Oyuncularınız iyi performans sergilerse taraftarlar sizi tanımaya başlar ve bunun karşılığında kulüp yeni takipçiler kazanır ve kulübün ünü artar.

Rekabeti Hissedin

Ana Lig'de önemli derbi fikstürüne kadar yaşananları daha önce hiç görülmemiş şekilde tecrübe edin, tarihi rakibinize karşı yapılan maç, öyle sıradan maçlara benzemez. Derbi maçı yaklaşırken çeşitli ara sahneler sunan özel olay örgüleriyle, maç günü medya ve soyunma odasındaki motivasyon konuşmaları arasındaki geçişlerle kulübün içindeki gerilimi hissedin.

Takımınızı Yönetin

Yıldız oyuncularla dolu ünlü bir kulübü yönetmek, uluslararası müsabakaların ulusal lig ve kupa takvimini nasıl etkileyeceğini düşünmek zorunda kalacağınız anlamına geliyor.
Bu yoğun takvimin üstesinden gelebilmek için kilit anlarda doğru kararları vermeniz ve tüm takımınızdan faydalanarak düzenli olarak ilk on birde başlayan oyunculara hak ettiği dinlenme sürelerini vermeniz gerekecek.

Gerçekçi Transfer Pazarı

PES 2020'deki transfer pazarında transferlerin, transfer ücretlerinin, maaşların ve diğer çeşitli unsurların gerçeklikle en iyi şekilde örtüşmesini sağlamak için gerçek futbol dünyası verileriyle dolu zengin bir kütüphane üzerine inşa edilmiş yepyeni bir algoritma kullanılacak.
Yetenekli genç oyunculara daha yüksek bir fiyat öderken daha yaşlı tecrübeli oyuncularla daha düşük fiyata sözleşme imzalayabileceksiniz.
Ayrıca transfer bütçeleri de kulübünüzün büyüklüğüne göre farklılık göstererek takımınızı nasıl geliştireceğiniz ve hangi alanlara yatırım yapmaya öncelik vereceğiniz konusunda sizi stratejik kararlar vermek zorunda bırakacak.

Oyuncu Görüşmelerinin Yürütülmesi

Oyuncularla sözleşme imzalama süreci, yeni yıldızınızı kulübünüze imza atmaya ikna etmenin çeşitli yollarıyla sizi sürece hiç olmadığı kadar çok dahil ediyor.
Oyuncunun değerini karşılamak sadece ilk adım ve bazı oyuncular, sizden maaşlarını artırmanızı veya oynadığı maç başına ücret gibi ek primler vermenizi isteyebilir.
Verdiğiniz her zor karar, sportif direktörünüzün tavsiyesine göre verilerek teklifi kabul ettirebilmek için her bir seçeneği değerlendirmenize imkan sağlayacak.

Daha Gerçekçi Transferler

Her oyuncu transferinin inandırıcı ve gerçekçi olmasını sağlayabilmek için gerçek yaşamdaki kulüp transferi eğilimleri büyük bir titizlikle analiz edildi.
Rakip takımlardaki oyuncuları gelmeye ikna etmek için gerçek bir sınav verin fakat çok ciddi miktarlarda paralar teklif etseniz bile görüşmelerin yine de başarısızlıkla sonuçlanabileceğini unutmayın.
Sınırlı kaynaklara sahip bir takım yönetiyorsanız büyük kulüplerdeki gelecek vaat eden oyuncuları takıma çekmek için kiralama seçeneğini kullanmak başarılı bir sonuç elde etmenizi sağlayabilir.

Ana Lig Yeniden Tasarlandı