Visual

eFootball PES 2020
Visual
Bu Güzel Oyun,
Daha Önce Hiç Olmadığı Kadar Güzel

PES 2020, oynanış mekaniklerindeki dev sıçramayı temsil etmenin yanında aynı zamanda maçlardaki ve menülerdeki deneyiminizi zenginleştirecek çok sayıda görsel iyileştirme de getiriyor.

Yüksek performanslı 3 boyutlu tarama teknolojisi kullanılarak büyüleyici bir aslına uygunlukla yeniden yaratılan stadyumları tecrübe edin. Tribünlerde her maçın iniş ve çıkışlarına, ağızları açık bırakan bir gerçekçilikle tepki veren taraftarlara şahit olun. Maç sırasında saat ilerledikçe dinamik ışıklandırma sistemlerinin, sahada oluşan gölgelerin açısını nasıl etkilediğini izleyin. Oyuncular parlak bir şekilde işlenmiş yeşil çimlere ayak basarken her adımın, pasın ve şutun kusursuz bir şekilde canlandırılışını görün. Tepeden tırnağa akıllarda kullanım kolaylığı fikri ile tasarlanmış, sezgisel bir şekilde biçimlendirilmiş menülerde gezinirken tamamen yenilenmiş kullanıcı arayüzünün ışıltısına hayret edin.

Bu güzel oyunu oynayacaksanız PES 2020, bu oyunu oynamanın şüphesiz en güzel yolu.

Visual

Geliştirilmiş Işıklandırma Motoru

İster günün tam ortasında yakıcı güneşin altında oynayın, isterseniz gece projektörlerin parlak ışıltısı altında oynayın, PES'teki ışıklandırma şartları hiç bu kadar canlı görünmemişti. Stadyum, tribünler ve oyuncular hem doğal hem de insan yapımı ışık altında yaşam bulurken kullanıcıların bu atmosfere çok daha üst seviyede kapılmasını sağlamak için ışıklandırma motorunda muazzam iyileştirmeler yapıldı.

Dinamik gündüz ışıklandırma sistemleriyle güneşin gökyüzündeki konumu simüle edilerek üst düzey gerçeklikte gölgeler oluşturulurken her maçta çok özel görsel bir deneyimin tadını çıkarın.

Visual

Geliştirilmiş Oyuncu Modelleri

PES 2020'de oyuncu modellerine yeni bir foto gerçekçilik boyutu katmak için çeşitli oyuncuların 3 boyutlu tam vücut taramaları alındı.

Taranan oyuncular, hareketlerinin her biri hesaplanarak ve oyunda büyüleyici bir isabetle işlenerek, detaylara olağanüstü bir dikkat göstererek yeniden yaratıldı.

Visual

Gerçekçi Ara Sahneler ve Pozisyon Tekrarları

Bu yıl Ana Lig modunun yeni diyalog sistemiyle ustaca örülmüş Ana Lig'in sinematik ara sahneleri sayesinde koltuğunuza oturup film tadında bir deneyim yaşayabileceksiniz. Ayrıca pozisyon tekrarı görüntülerinin grafik kalitesini geliştirmeye de özel bir ilgi gösterildi ve bu sayede pozisyon tekrarının her saniyesini analiz ederek her oyunu olağanüstü detaylı bir şekilde inceleyebileceksiniz.

Visual

Geliştirilmiş Çim İşleme

PES 2020'ye gelen köklü çim işleme iyileştirmeleri, her bir çim tanesine müthiş bir derinlik ve karakter ekliyor.

New Features