Information

eFootball PES 2020

Bu Haftaki myClub Özeti

Bu haftaki myClub İspanya Ligi ile dopdolu ve bu hafta bu ligden oyuncuların ve kulüplerin yer aldığı bir turnuva ve bir Özel Temsilci yer alıyor.

Bu temsilci, İspanyol kulüplerinden seçili yetenekli oyunculara erişebilir ve GÜMÜŞ Top veya daha yüksek nadirlikte güçlü oyuncularla sözleşme imzalamanıza yardımcı olabilir.

Ödül kazanabilmek için BİL'e KARŞI Müsabaka Kupasında İspanyol kulüplerine karşı mücadeleleri geçmelisiniz. Ayrıca 3 maçınız sırasında gereken puan miktarını kazanarak Online Müsabaka Kupasında zafere ulaşabilir ve çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

24/10/2019 08:00'den (UTC) itibaren, hafta sonu maçlarında iyi oyanmış olan Öne Çıkan Oyuncularla sözleşme imzalamanıza yardımcı olabilecek 'POTW: Oct 24 '19' Özel Temsilcisini alabileceksiniz.

Ayrıca 25/10/2019 02:00 (UTC) - 28/10/2019 02:00 (UTC) arasında Ortaklaşa turnuvası düzenleyeceğiz, hemen birkaç arkadaş bulun ve eğlenceye dahil olun!
Ortaklaşa turnuvasını geçerek ayrıca Pozisyon Antrenörleri kazanacaksınız, takımınızı güçlendirmek için bu harika fırsatı kaçırmayın.

Daha fazla ayrıntı için her etkinliğin bilgilerine göz atın.
Bu hafta myClub'da iyi şanslar!