PES 2019

GAME FEATURE

Almanya'nın lokomotif kulübü FC Schalke 04, partner kulüplerimizden bir tanesi oluyor.

FC Schalke 04, 7 ulusal lig şampiyonluğu ve 17-18 sezonundaki ikinciliği ile Almanya'nın en büyük kulüplerinden bir tanesi.
PES partner kulübü olarak belirlenmelerinin bir parçası olarak iç saha stadyumları olan VELTINS-Arena'nın PES 2019'a kullanılması amacıyla son derece detaylı bir modelini oluşturduk.
Stadyumun kapsamlı analizlerini son teknoloji ürünü 3 boyutlu tarama teknolojimizle bir araya getirerek VELTINS-Arena'yı son derece aslına uygun şekilde yeniden oluşturabildik. Stadyum, saha ve dış mekanları ve aynı şekilde tribünleri ve oyuncu tüneli de dahil olmak üzere her yönüyle detaya titiz bir dikkat verilerek yeniden yapıldı.

VELTINS-Arena'nın eşsiz atmosferini yakalamak için stadyumun etrafındaki çeşitli noktalardan elde edilen aydınlatma verileri kullanılarak kendinizi sanki sahada bir oyuncuymuş gibi hissetme deneyimi yaşamanıza olanak sağlandı.
Benzersiz gerçekçilik seviyesi sayesinde taraftarlar PES 2019'da VELTINS-Arena'da oyun öncesi tansiyonun her zerresini hissedebilecek ve maç oynamanın heyecanını yaşayabilecek.

Şimdi Satın Al

ÖZGÜN LİGLER