INFO DETAIL

Yeni Güncelleme Dosyası (2.3.0 Sürümü) Mevcut (1/2)
Güncelle
iOS Android

Yeni bir güncelleme dosyası (2.3.0 sürümü) şimdi mevcut.
Ayrıntılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

■ Güncellemeler ve Eklemeler
・ Belirli Campeonato Brasileiro (Brezilya Ligi) kulüpleri için oyuncu listesi güncellendi.
・ Çeşitli oyuncu ve menajer verileri güncellendi.

Ayrıca aşağıdaki veriler de güncellendi:
・ Formalar
・ Kramponlar
・ Anlatım
・ Fotoğraflar

■ Oynanış Düzeltmeleri ve Ayarlamaları
〇 Top Sürme
・ Top sürerken bir rakip ile temas kuran oyuncuların toptan uzaklaşma ihtimalini azaltacak düzenlemeler yapıldı.
・ Keskin Dokunuş ardından manevra kabiliyetini geliştirecek düzenlemeler yapıldı.
・ Top mücadelesi sırasında topa dokunma komutu ile Top Koruma komutunun girilmesi durumunda topa dokunma komutuna öncelik verilmesini sağlayacak düzenlemeler yapıldı ve Top Koruma komutuna öncelik verilmesi nedeniyle ortaya çıkan top kayıplarının yaşanma oranı da azaltıldı.

〇 Pas Verme
・ Klasik Komutlar için bir pas komutu girildiğinde yön düğmelerine ve Güç Göstergesi girişine göre daha uygun bir hedef seçilmesini sağlayan düzenlemeler yapıldı. Ayrıca Dokun ve İttir için ittirme girişlerinin ekranın sağ tarafındaki yansıma kriterlerine dair düzenlemeler yapıldı.
・ Ara pasların artık defans oyuncularının kesmesinin rakip oyuncunun pozisyonu ve hareket yönü bakımından daha zor olacağı boşluklara atılmasını sağlaycacak düzenlemeler yapıldı.
・ Bir oyuncu kafa vuruşuna çıkarken vücut teması kurduğunda oyuncunun dengesini kaybetme ihtimalinin düşmesini sağlayan düzenlemeler yapıldı.

〇 Top Yakalamalar
・ Oyuncuların artık gelen hava toplarına göre daha hızlı bir şekilde gerekli pozisyonu almasını sağlayan düzenlemeler yapıldı.
・ Oyuncu, topu almadan hemen önce yön girişinin orta komutu ile aynı anda yapıldığı senaryolarda yön girişi orta yönü yerine topa dokunuş yönü olarak algılanabiliyor ve bu da oyuncunun gereksiz bir dönüş yapmasına sebep olabiliyor. Bu nedenle yapılan düzeltmeler sonucunda oyuncular topu belirli bir hızda almaya çalıştığında bu komut girdileri, yaklaşan topa dokunuşun yönünü etkilemeyecek ve oyuncu dokunuş yapar yapmaz orta açacaktır.

〇 Defans
・ Gelen şutlara veya ortalara karşı defans yaparken devreye giren engelleyici hareketlerin tetiklenme koşullarında düzenlemeler yapıldı.
・ Rakip, takımın kendi yarı sahasının derinlerinde hücum yaparken oyuncuların pozisyonlarının doğal olmadığı adam markajına yönelik sorun düzeltildi.
・ Yakından takip etme sırasında oyuncuların pozisyon alma şeklinde düzenlemeler yapıldı.

〇 Fauller
・ Ofsayt kararlarına dair bir ofsaytın hemen ardından vücut temasından dolayı faul yapılması durumunda sonradan yapılan faule öncelik verildiği ve ofsayt yerine faul kararının verildiği sorun düzeltildi.
・ Rakip oyuncuya faul sayılmayacak derecede vücut temasında bulunarak topa ulaşan ilk kişi olan oyuncuya faul düdüğü çalındığı faul kararlarına dair sorun düzeltildi.

〇 YZ
・ YZ kontrollü takımın defans senaryolarında gerçekleştirdiği Yakından Takiplerin bazen olağan dışı olduğu YZ'ye Karşı Maçlar sorunu düzeltildi.
・ "Ön Libero" Oyun Tarzına sahip oyuncuların, diğer tüm rakip oyuncular kendi yarı sahasına çekilmiş olsa bile yarı sahadaki konumlarının olağan dışı derecede ileride olması sorunu düzeltildi.
・ Defans senaryolarında "Ön Libero" Oyun Tarzına sahip oyuncuların topa sahip olan rakibi forvet pozisyonuna kadar takip ettiği sorun düzeltildi.
・ "Pozisyon Takibi" Oyun Tarzına sahip oyuncuların, defans senaryolarında topu geri almaya çalışma amacıyla geniş pozisyonlara geçmesini sağlayacak düzenlemeler yapıldı.

〇 Diğer Oynanış İyileştirmeleri
・ İmlecin, "İmleç Değişikliği" ayarı "Yarı-yrd." olarak ayarlandığı durumlarda bile gereksiz bir şekilde değiştiği sorun düzeltildi.