INFO DETAIL

[Güncelleme] Belli Oyuncularla ve Menajerlerle İlgili Sorun
Duyurular
All devices

04/08/2022 tarihinde yayınlandı

28/07/2022 tarihli bakım sırasında ilgili oyuncuları etkilenen tüm kullanıcılardan geri çektik.

Aynı zamanda bazı kullanıcıların ilgili oyuncular üzerinde oyuncu gelişimi uyguladıklarını tespit ettik.

Bu kullanıcılar konusunda, ilgili oyuncuları geliştirmek için kullandıkları tüm oyun öğelerini kendilerine iade ettik. Bunun yanında ilgili oyunculara maçlarda yer vermiş olan kullanıcılara maç içinde kazanılan Deneyim Puanlarını telafi etmek adına ayrıca "DP 1.000 Antrenman Programı x1" gönderdik.

Lütfen Gelen Kutunuzdan alın.

Bu sorunun yol açmış olduğu her türlü rahatsızlıktan dolayı tekrar özür dileriz.

28/07/2022 tarihinde yayınlandı

28/07/2022 tarihindeki düzenli bakımın ardından Standart Oyuncu Listesindeki ve Menajer Listesindeki belli oyuncularla ve menajerlerle ilgili bir sorun bulunduğunu tespit ettik. Açık bir şekilde belirtmek gerekirse kullanıcılar, İstatistikleri ve görünüşleri gibi oyun içi verileri hatalı şekilde gösterilen oyuncularla ve menajerlerle sözleşme imzalayabiliyordu.
Bu sorunla ilgilenmek adına 28/07/2022 10:40'ta (UTC) başlayan ek bakım sırasında şu önlemleri uyguladık.
‪・ İlgili oyuncuları ve menajerleri Standart Oyuncu Listesinden ve Menajer Listesinden çıkarıyoruz.
・ İlgili oyuncularla ve menajerlerle sözleşme imzalamış olan kullanıcılardan bu oyuncuları ve menajerleri geri çekiyoruz.
‪・ Bir Oyun Planına kaydedilmiş olan ilgili oyuncuları ve menajerleri kullanıcının sahip olduğu diğer oyuncularla veya menajerlerle değiştiriyoruz.
Oyuncuların ve menajerlerin geri çekilmesi konusuyla ilgili olarak, bu oyuncularla ve menajerlerle sözleşme imzalamış olan tüm kullanıcılara sözleşme imzalarken harcadıkları GP miktarını iade ettik. Lütfen iadenizi Gelen Kutusundan alın.
Bunun yanında, bu sorunun yol açtığı rahatsızlık ve uzayan bakım nedeniyle özür mahiyetinde 28/07/2022 10:40'a (UTC) kadar hesap oluşturmuş olan tüm kullanıcılara 30.000 GP gönderdik.
Vermiş olduğumuz her türlü rahatsızlıktan dolayı tüm içtenliğimizle özür dileriz.