INFO DETAIL

Yeni Güncelleme (3.4.0 sürümü) Mevcut (3/3)
Güncelle
iOS Android

Yeni bir güncelleme (3.4.0 sürümü) şu an kullanıma hazır.
Ayrıntılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

〇 YZ
・ Oyuncuların artık takım arkadaşlarıyla çarpışmasını ya da şut çeken takım arkadaşlarıyla temas etmesini daha yeterli bir şekilde önleyecek ayarlamalar yapıldı.
・ Otomatik Maç Desteği altında "Hücum/Defans Düzeyi" "Açık" olarak ayarlanırsa Hücum/Defans Düzeyinin maçın başlangıcında değişmemesi için bazı düzenlemeler yapıldı. Maç esnasındaki duruma göre değişiklikler yapılabilecek. Aynı durum, YZ rakibin Hücum/Defans Düzeyi değişiklikleri için de geçerlidir.

〇 Fauller
・ Çeşitli durumlarla ilgili olarak daha adil faul kararları verilmesi için ayarlamalar yapıldı.
・ Önceden hücum şansının gelişme ihtimalinin yüksek olduğu durumlarda bile faul çalınarak avantajlar durdurulabiliyordu ve bu nedenle faul durumlarında avantaja bırakma açısından karar vermede bazı düzenlemeler uygulandı.

〇 Kontroller
・ Yakından Takiplerde oyuncuların pozisyon alması düzenlendi.
・ İmlecin, savunma durumlarında daha uygun bir oyuncuya geçmesini sağlayacak düzenlemeler yapıldı.
・ Kısa köşe vuruşu kullanılırken uzun boylu oyuncuların ve hava hakimiyeti güçlü olan oyuncuların, vuruş yapan oyuncuya yaklaşan oyuncu olarak seçilme olasılığının azalmasını sağlayacak düzenlemeler yapıldı.
・ Serbest vuruş gibi duran toplar sırasında oyuncuların, Depar girdisi gerçekleştirilmemesine rağmen tarafsız alan ihlali bölgesinden hareket ettiğinde depar atabilmesine neden olan sorun düzeltildi.
・ Bir oyuncu, tökezlediği bir vücut pozisyonundan sonra yeniden ayağa kalkmış gibi görünse bile komut girdisine tepkisinin yavaş olmasına neden olan sorun düzeltildi.
・ Dolaylı serbest vuruş komutu gerçekleştirildikten sonra oyuncu topa dokunana kadar pas komutlarının girilememesine neden olan sorun giderildi.
・ Bir şut girdisinin hemen ardından gerçekleşen top kaybı gibi durumlarda, oyuncunun Güç Göstergesi hâlâ görüntülenirken ileri doğru koşmaya devam etmesine neden olan sorun düzeltildi.

〇 Diğer Oynanış İyileştirmeleri
・ Oyuncuların birbirleriyle temas hâlindeyken doğal olmayan bir şekilde diğer oyuncuya takılıp hareket edememesine neden olan sorun düzeltildi.
・ Top süren bir oyuncunun, rakip ceza sahasında kayarak yapılan müdahalelerden kaçınmak için zıplaması nedeniyle topu kaybetmesine neden olan sorun düzeltildi.
・ Topun, örneğin bir şut engelleme sırasında, bir oyuncuya çarptıktan sonra doğal olmayan bir yöne sekmesine neden olan sorun düzeltildi.
・ Genel maç deneyimini iyileştirmek için çeşitli başka düzenlemeler de yapıldı.

■ Aşağıda Gösterilen Hataların Azaltılması veya Ortadan Kaldırılması İçin Uygulanan Genel Düzeltmeler
・ Maç öncesi veya maç içi Oyun Planından Oyuncu Ayrıntılarını kontrol ettiğinizde belirli oyuncuların "Tür" alanı boş görünüyor.
・ Bazı "POTW: European Club Championship" Oyuncu Kartlarının (29/02/2024 tarihinden itibaren mevcut) çerçevesi belirli ekranlarda yeşil renkte görünüyor.
・ Bazı Hedef adları İngilizcede hatalı bilgiler içeriyordu.