INFO DETAIL

Yeni Güncelleme (3.4.0 sürümü) Mevcut (1/3)
Güncelle
iOS Android

Yeni bir güncelleme (3.4.0 sürümü) şu an kullanıma hazır.
Ayrıntılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

■ Eklenen Özellikler ve Değişiklikler
・ Diğer kullanıcılarla "Arkadaş" olmak için yeni özellik eklendi. Kullanıcıların Maç Odalarında Arkadaşlarıyla oynamalarını kolaylaştırmak için çeşitli özellikler de eklendi.
・ Kullanıcıların Pozisyon Ustalıkları edinip oyunculara eklemeleri için yeni "Pozisyon Antrenmanı" özelliği eklendi.
・ Güçlendiricilerin Etkiler ve Koşullar ekranında değişiklikler yapıldı.
・ Oyun Planında oyuncuların yerini özgürce değiştirmek adına kullanıcılar için yeni "Pozisyonu Düzenle" özelliği eklendi.
・ Çıkış yapıldığında görüntülenen Üst Menü'nün yapısında değişiklikler yapıldı.
・ Menajerlerin, Takım Oyun Tarzı Ustalıklarının etkilerinde düzenlemeler yapıldı.

■ Güncellemeler ve Eklemeler
Aşağıdaki veriler eklendi veya güncellendi:
・ Oyuncu fotoğrafları, grafikleri ve verileri
・ Formalar
・ Kulüp amblemleri
・ Kramponlar
・ Toplar
・ Köşe bayrakları
・ Sinematik görüntüler ve animasyonlar.
・ Anlatım

■ Yeni Sezon Verileri Güncellemeleri
Aşağıdaki liglerde yer alan takımların yapıları yeni sezon verileriyle güncellendi.
・ Brasileirão Assaí
・ Brasileirão Betano Série B
・ USL Championship

■ Oynanış Düzeltmeleri ve Ayarlamaları
Kullanıcı görüşmelerinden ve anketlerden elde ettiğimiz çeşitli fikirlere dayanarak bu güncellemede, savunmaya özellikle vurgu yaparak oynanış düzenlemeleri ve değişiklikler yaptık.

〇 Top Sürme
・ Normal top sürme ile Deparla Top Sürme arasında geçiş yaparken verilen yanıtta geliştirmeler yapıldı.

〇 Top Yakalamalar
・ Oyuncuların, top kontrolü sırasındaki hareket hızının doğal olmayan bir şekilde yüksek olmasına neden olan sorun düzeltildi.
・ Ayak tabanıyla kontrol etmenin tepkiselliği engellediği durumlarda, oyuncuların artık gelen topları ayağının iç kısmıyla kontrol edebilmeleri için bazı düzenlemeler yapıldı.

〇 Pas Verme
・ Oyuncuların pasları yeterince alamaması sorununu hafifletecek ayarlamalar uygulandı.
・ Alçaktan paslar için imlecin daha uygun bir takım arkadaşına geçmesini sağlayacak düzenlemeler yapıldı.
・ Yüksek ara pasları için pasların, takım arkadaşının daha kolay karşılayabileceği bir konuma atılmasını sağlayacak düzenlemeler yapıldı.
・ Kalecinin elle atışlarının hareketinde ve eğiminde, atışların takım arkadaşının daha kolay karşılayabileceği bir yere ulaşmasını sağlayacak düzenlemeler yapıldı.
・ "Dış Plaseci" Oyuncu Becerisine sahip oyuncuların, baskın ayağının yan tarafına doğru çapraz ve geriye oynayacak şekilde topa vurmaları için ayaklarının dışını kullanmasına yönelik yeni şut hareketleri eklendi.
Zayıf Ayak Yeteneği Çok Yüksek olan oyuncular, aynı hareketi zayıf ayağıyla da yapabilir.

〇 Şut Çekme
・ Kafa vuruşlarının eğimini, durumlara daha uygun hâle getirmek için düzenlemeler yapıldı. Rakiple bağlantılı olarak kafa vuruşu sırasında oyuncunun duruşu ve pozisyonu topun eğimini öncekine göre daha fazla etkileyecek.
・ Duruma göre daha uygun bir kafa vuruşu hareketinin tetiklenmesi için düzenlemeler yapıldı.
・ Oyuncu kafa vuruşu yaparken daha boş olduğunda, topun eğiminin hedefin çok uzağına gitme ihtimalinin daha düşük olması için düzenlemeler yapıldı.

〇 Şut
・ T. Kubo'nun serbest vuruş, köşe vuruşu hareketleri ve belirli Kontrollü Şut hareketleri, oyuncunun kendisi tarafından toplanan verilerle değiştirildi. Oyuncu, top sürme sırasında baskın ayağıyla kendisinin vücut yönünün sağ çaprazına şut atmaya çalıştığında yeni Kontrollü Şut hareketleri uygulanacak.
・ Bir şut girdisinin ardından oyuncuların tek top pas veya tek top şut yerine ekstra bir dokunuşta bulunma sorununu azaltmak için düzenlemeler yapıldı.
・ Topun arkadan geldiği ve yan taraflar gibi zorlu açılara doğru yapılan vuruşların isabetine yönelik düzenlemeler yapıldı. Bu durumlardaki vuruşların isabeti artık eskisine göre daha düşük olacak.
・ Duruma göre daha uygun bir vuruş hareketinin tetiklenmesi için kesintisiz serbest vuruşlara yönelik düzenlemeler yapıldı.