INFO DETAIL

Yeni Güncelleme (3.1.0 sürümü) Mevcut(2/2)
Duyurular
Steam

Yeni bir güncelleme (3.1.0 sürümü) şu an kullanıma hazır.
Ayrıntılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

〇 Fauller
・ Oyuncunuz ile dengesiz bir şekilde topa vurmuş olan bir rakip oyuncu arasında bir çarpışma gerçekleştiğinde doğru bir şekilde faul verilmemesine neden olan sorun giderildi.

〇 YZ
・ Oyuncuların, yakındaki takım arkadaşlarından yeterli derecede sıyrılmasını sağlayacak düzenlemeler yapıldı.
・ Defans oyuncularının belirli koşullarda topa sahip olan oyuncuya yetişememesine neden olan sorun giderildi. Bu sorun, Etkinliklerde [Maç Ayarları] > [Kontroller] için "YZ Kontrollü" seçeneği seçiliyse tetiklenmektedir.

■ Global İyileştirmeler
・ Genel oyun deneyimini iyileştirmek için her modda ve maçlarda çeşitli küçük düzenlemeler yapıldı.

■ Aşağıda Gösterilen Hataların Azaltılması veya Ortadan Kaldırılması İçin Uygulanan Genel Düzeltmeler
・ "Oyuncuları Maks. Seviyeye Geliştirin" Kariyer Hedefi, bir oyuncu maksimum seviyesine "Uzmanlık Aktarımı" Oyuncu Eylemiyle ulaştığında tamamlanmıyor.
・ [Rüya Takım] > [Oyun Planı] kısmından Uzmanlık Aktarımı gerçekleştirdikten sonra [Taktikler] > [Menajeri Değiştir] bölümüne geçiş yapıldığında yeniden "Uzmanlık Aktarımı Tamamlandı" şeklinde bir uyarı mesajı görüntülenebiliyor.
・ Kariyer Hedefleri, tamamlama koşulları sağlanmadıysa bile tamamlanabiliyor.
・ Hızlı Yeniden Başlama sırasında maça istenmeyen bir şekilde devam edilebiliyor. Bu, kendi ceza sahanız içerisinde yeniden başlamak istediğinizde gerçekleşebiliyor ve vuruşu yapan dışında bir oyuncunun topa kazara dokunması ile tetikleniyor.
・ Seri Penaltı Atışlarının sonuçları bazı dillerde doğru gösterilmeyebiliyor.
・ Hazır Taktiklerdeki değişiklikler, Hızlı Yeniden Başlama sırasında gerçekleştirilemiyor.
・ Kullanıcılar [eFootball™ World] > [Rüya Takım] > [Maç] > [Arkadaş Maçı] > [1'e 1 Maç Odası Oluşturun] adımlarını izleyerek Oyun Planlarında boş bir yer ile bir Maç Odası oluşturup veya mevcut bir Maç Odasına girip Maç Odasındaki yeri doldurduktan sonra [Maça Git] seçeneğini seçtiklerinde "Sonraki maça bu maç bittikten sonra katılabilirsiniz" mesajı görüntülenebilir ve kullanıcılar maça devam edemeyebilir.
・ "Hepimiz Bu Gemideyiz" gol sevinci istemi, Ortaklaşa maçlarda kayboluyor. Bu durum, golü atan dışında bir kullanıcı performansı atlamayı tercih ederse tetiklenmektedir.
・ Bazı oyuncular Dudak Uçuklatan vuruş komutunu gerçekleştirmeye çalışırken topu ıskalayabiliyor.
・ Kaleci, orta sahaya yakın bir takım arkadaşı tarafından geri gönderilen bir topu uzaklaştırmada veya kontrol etmede başarısız oluyor ve bu da kendi kalesine gol atılmasına yol açıyor.