INFO DETAIL

Güçlendirici Sorunu
Duyurular
All devices

Kısa zaman önce şu sorunun bulunduğunu teyit ettik.

・ Güçlendiriciyle alakalı Oyuncu İstatistiği artışları, aşağıdaki durumlarda yansıtılmıyor.
1. Durum: Oyuncu İstatistiği artışları, oyuncuların Dayanıklılık Çubuğu %66 veya üzerinde olan "Normal" kondisyondaki saha oyuncularına uygulanmıyor. Bu yalnızca seçili menajer, uygulanan Takım Oyun Tarzında 65-79 arasında bir Takım Oyun Tarzı Ustalığına sahipse meydana geliyor.
2. Durum: Serbest vuruşlar veya köşe vuruşları sırasında oyuncular doğrudan şut atmak veya yüksekten pas oynamak üzere seçildiğinde "Falso" Oyuncu İstatistiğinde artışlar uygulanmıyor.

Bu sorunu Ekim başında gelecek bir güncellemede düzeltmeyi planlıyoruz.

Düzeltmenin uygulanmasının ardından, yukarıda söz edilen sorunun meydana geldiği döneme göre Güçlendiricileri olan oyuncularla sözleşme imzalamış olan kullanıcılara "Sözleşme Yenilemesi" kopyaları göndermeyi planlıyoruz. Ayrıca bu kullanıcılara yaşanan sorun nedeniyle telafi amaçlı olarak GP göndereceğiz. Tam GP miktarının ve tam "Sözleşme Yenilemesi" miktarının sözleşme imzalanan ilgili oyuncu sayısına göre farklılık göstereceğini lütfen unutmayın.

Bu sorunun yol açtığı sıkıntı nedeniyle ayrıca ücretsiz olarak İlerleme Puanı Sıfırlama dönemini 30/11/2023 tarihine uzattık.

Bu sorun sebebiyle vermiş olduğumuz her türlü rahatsızlık nedeniyle tüm içtenliğimizle özür dileriz.