INFO DETAIL

Yeni Güncelleme (3.0.0 sürümü) Mevcut(2/6)
Güncelle
PS5 PS4

Yeni bir güncelleme (3.0.0 sürümü) şu an kullanıma hazır.

Ayrıntılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

■ Yeni Sezon Verileri Güncellemeleri

Aşağıdaki liglerde yer alan takımların yapıları yeni sezon verileriyle güncellendi.

・ İngiltere Ligi

・ İngiltere 2. Ligi

・ İtalya Ligi

・ Serie BKT (İtalya)

・ İspanya Ligi

・ İspanya 2. Ligi

・ Ligue 1 Uber Eats (Fransa)

・ Ligue 2 BKT (Fransa)

・ Eredivisie (Hollanda)

・ Liga Portugal Betclic (Portekiz)

・ Liga BBVA MX - Apertura 2023 (Meksika)

・ Credit Suisse Super League (İsviçre)

・ Spor Toto Süper Lig (Türkiye)

・ cinch Scottish Premiership (İskoçya)

・ 3F Superliga (Danimarka)

・ Belçika Ligi

・ Hilux Revo Thai League (Tayland)

■ Oynanış Düzeltmeleri ve Ayarlamaları

Kullanıcı görüşmelerinden ve anketlerden elde ettiğimiz çeşitli fikirlere dayanarak bu güncellemede "daha iyi şans yaratmayı sağlayacak şekilde oyun kontrolü özgürlüğünü geliştirme" odaklı oynanış düzenlemeleri ve değişiklikleri yaptık. Ayrıca hücum oyunları için yapılmış düzenlemelere göre savunma düzenlemeleri de yapıldı.

〇 Top Sürme

・ Top sürme ile savunma arasındaki hız dengesi düzenlendi. Oyuncuların top sürme hızı artık eskisinden biraz daha yüksek olacak.

・ Top süren oyuncuların bazen sahanın dışına çıkmasına veya kayarak müdahaleden sıyrılmaya çalışırken topu rakip oyuncuya kaptırmasına neden olan bir sorun düzeltildi.

〇 Çalımlar

・ Vücut çalımlarının, Makas Çalımların, Üzerinden Atlamaların, Bilek Hareketlerinin ve İç & Dış hareketlerinin yanıt vermesini geliştirecek düzenlemeler yapıldı.

〇 Top Yakalamalar

・ Top kontrolü ve top sürme ile ilgili olarak, topa dokunma sonrasındaki tepki verme büyük ölçüde geliştirildi.

・ Oyuncuların dokunuşları kalenin yönüne dair daha fazla farkındalıkla yapabilmesi için bazı düzenlemeler yapıldı. Bir yön girdisi gerçekleştirilmezse oyuncu otomatik olarak topu kale yönünde kontrol edecek.

・ Oyuncu havada topu kontrol etmeye çalıştığında topun oyuncunun vücudunda yuvarlanıp yere inmesinin çok uzun sürmesine yol açan sorunu azaltacak düzenlemeler yapıldı.

〇 Pas Verme

・ Paslar için oyuncunun hedef olarak daha uygun bir takım arkadaşını seçmesini sağlayacak düzenlemeler yapıldı.

・ Ara paslarının artık daha elverişli bir konuma doğru oynanmasını sağlayan düzenlemeler yapıldı.

〇 Şut Çekme

・ Yüksek "Şut Gücü" Oyuncu İstatistiğine sahip oyuncuların artık biraz daha yüksek bir şut hızına sahip olmasını sağlayan düzenlemeler yapıldı.

・ Oyuncuların, yakın mesafeden gelişine şut denediklerinde bacaklarını genişçe açmak yerine hızlı bir şut hareketi yapmayı tercih etmelerini sağlayan düzenlemeler yapıldı. Ancak yüksek bir Güç Göstergesi girdisi yapılan şutlarda oyuncular, bacaklarını genişçe açmaya ve eskisi gibi güçlü şut atmaya devam edecek.

・ Aşırtmalı Şutların eğiminin, yüksek bir Güç Göstergesi girdisine rağmen bazen çok alçak kalmasına neden olan bir sorun giderildi.

・ Arkadan Yüksek Ara Pası ve diğer hava topları alındığında daha uygun bir kafa vuruşu hareketinin yapılmasını sağlayan düzenlemeler yapıldı.