INFO DETAIL

Yeni Güncelleme (3.0.0 sürümü) Mevcut(4/6)
Güncelle
PS5 PS4

Yeni bir güncelleme (3.0.0 sürümü) şu an kullanıma hazır.

Ayrıntılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

〇 YZ

・ Hücum sırasında daha akıcı pas oyunlarına imkan sağlamak için destek oyuncularının topu ayağında tutan oyuncuya göre pozisyon almalarında düzenlemeler yapıldı.

・ Savunma hattının arkasına koşu yapmaya çalışan oyuncuların bazen çok geç kalmasına neden bir sorun giderildi.

・ Savunma hattının arkasına koşu yapmaya çalışan oyuncuların pası almalarını zorlaştıracak bir yönde koşmasına neden olan bir sorun giderildi.

・ Beklerin artık yan çizgi dışında bindirme koşusu yapmamasını sağlamak için bazı düzenlemeler yapıldı.

・ Kontrataklar sırasında rakip alana doğru koşan oyuncuların bazen uygunsuz bir zamanda koşmayı bırakmasına neden olan bir sorun giderildi.

・ "Gezici Kanat" Oyun Tarzına sahip oyuncuların topa yakınken kanada daha kolay geçebilmelerini sağlayan düzenlemeler yapıldı.

・ "Kurnaz" Oyun Tarzına sahip oyuncuların sırtları rakip defansına dönükken topu almaya çalışmalarını önleyecek düzenlemeler yapıldı. Bu eylem artık "Hedef Adam" Oyun Tarzına sahip oyuncular tarafından gerçekleştirilecek.

・ "Kurnaz" Oyun Tarzına sahip oyuncuların ayarlanmış Takım Oyun Tarzı ne olursa olsun daha sık bir şekilde defans arkasına koşu yapmaya çalışmasını sağlayacak düzenlemeler yapıldı.

・ "Fırsatçı Golcü" Oyun Tarzına sahip oyuncuların Takım Oyun Tarzı "Top Çevirme Oyunu" olarak ayarlandığında defans arkasına koşu yapma sıklığını artıracak düzenlemeler yapıldı.

・ Takım Oyun Tarzı "Açıkta" olarak ayarlandığında sahanın son üçte birlik bölümünde topa sahip olan oyuncuların pozisyon almasında takım arkadaşlarının pasları daha kolay karşılayabilmesini sağlayacak düzenlemeler yapıldı.

・ Takım Oyun Tarzı "Açıkta" olarak ayarlandığında santraforların defans hattının arkasına koşu yapma sıklığını artıracak düzenlemeler yapıldı.

・ Taç atışları sırasında gelen pasları daha kolay karşılayabilmeleri için takım arkadaşlarının pozisyon almasında düzenlemeler yapıldı.

・ Ofsayt pozisyonundaki oyuncuların duruma göre kendilerini hızlıca ofsayttan çıkarmalarına imkan sağlayan düzenlemeler yapıldı.

・ Oyuncuların, takım arkadaşlarından ve gelen atışlardan yeterli derecede kaçınmasını sağlayacak düzenlemeler yapıldı.

・ Oyuncuların pozisyon almasında, rakip oyunculara karşı adam markajı yaptıklarında daha uygun bir mesafede durmalarını sağlayacak düzenlemeler yapıldı.

・ Başlama vuruşunun hemen ardından defans hattının arkasına kolayca pas oynanabilmesiyle ilgili bir sorun vardı. Bu nedenle, adam markajı uygulayan oyuncuların hareketinde düzenlemeler yapıldı.

・ Adam markajı yapan beklerin markaj görevlerini bir takım arkadaşına devretmeden sahanın ortasına doğru hareket etmesine neden olan sorunu azaltmak için bazı düzenlemeler yapıldı.

・ Defans oyuncuları ceza sahasına Yüksek Ara Pasları beklerken bazen gereğinden yavaş hareket etmelerine neden olan bir sorun giderildi.