INFO DETAIL

[Güncelleme] Yeni Güncelleme (3.0.0 sürümü) Mevcut (6/6)
Güncelle
PS5 PS4

22/09/2023 tarihinde yayınlandı
Bazı dillerde "■ Aşağıda Gösterilen Hataların Azaltılması veya Ortadan Kaldırılması İçin Uygulanan Genel Düzeltmeler" bölümünde düzeltmeler yapıldı.

・ [Ekstra] > [Kullanıcı Bilgileri] > [Rüya Takım] kısmında bazı takım adları kullanılamıyor.

06/09/2023 tarihinde yayınlandı
Yeni bir güncelleme (3.0.0 sürümü) şu an kullanıma hazır.

Ayrıntılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

■ Aşağıda Gösterilen Hataların Azaltılması veya Ortadan Kaldırılması İçin Uygulanan Genel Düzeltmeler

・ Bir hata nedeniyle uygulama çökebiliyor.

・ Ortaklaşa maçlarda, başlama vuruşundan sonra ekranda Çevrimiçi Kimlikler gösterilmiyor.

・ Ortaklaşa maçlarda, pasın alıcısı topa dokunamazsa ve topu rakip alırsa pası atan oyuncu, başarısız pas geri bildirimi alabiliyor.

・ Ortaklaşa maçlarda, "Sav. Hattı Kontrolü" oyun geri bildirimi, oyuncu başarılı bir şekilde ofsayt tuzağı kurmuş olsa bile gösterilmiyor.

・ Ortaklaşa maçlarda, "Hepimiz Bu Gemideyiz" kutlamasını yapmak, golü atan oyuncunun kutlama sırasında reklam panolarının içinden geçmesine yol açabiliyor.

・ Başka bir Maç Odası oluşturmuş bir kullanıcıyı mevcut Maç Odasından atarken bunun yerine bir uyarı görüntülenebiliyor ve Maç Odası istemsiz bir şekilde kapatılabiliyor.

・ Oyuncu veya menajer eylemlerini belirli bir zamanlama ile gerçekleştirmek, eylemin başarı ile gerçekleştirildiğini gösteren mesajın doğru şekilde görüntülenmemesine yol açabiliyor.

・ Belirli bir zamanlamayla Beceri Antrenmanı gerçekleştirmek kullanıcıların Ek Becerilerin durumunu onaylayamamasına ve kontrol edememesine yol açıyor.

・ Belirli pozisyonlardaki oyuncuların adı, imleç değişikliği gerçekleştirdikten sonra bile değişmeyebiliyor.

・ Belirli oyuncular bir gol sevinci (Kişisel) gerçekleştirdiğinde gol sevinci, Pozisyon Tekrarında düzgün bir şekilde görüntülenmeyebiliyor.

・ Oyuncu değişiklikleri ilk yarının hemen başlangıcında Oyun Planına işlendiyse ve maç devre arasına kadar hiç duraklamazsa ikinci yarı, oyuncu değişiklikleri yapılmadan başlayabiliyor.

・ Deplasman tarafının Oyuncu Adı Kutuları "Kapalı" olarak ayarlıysa [Hazır Taktikler] içerisinde gösterilen bilgiler değişmiyor.

・ Bazı dillerde, uygun olmayan anlatımlar oynatılabiliyor.

・ Bir maç sırasında belirli komutların gerçekleştirilmesi, oyuncunun Düz Vücut Çalımının ardından geri dönüş hareketini yapmamasına yol açabiliyor.

・ Deneme Maçında seri penaltı atışları sırasında kullanıcılar, oyuncular şut çekmeden önce Duraklat Menüsünü açabiliyor.

・ Bir önceki Beceri Antrenmanı sırasında bir hatayla karşılaştıktan sonra yeniden Beceri Antrenmanı gerçekleştirmeye çalışmak birden fazla Beceri Antrenmanı Programının harcanmasına yol açıyor.

・ Tur Etkinliğinde belirli ayarlarla maç yapmak oyuncuların İmleç Türünün doğru görüntülenmemesine yol açıyor.

・ Ortaklaşa Maç Odasında [2. Serbest Vuruşçu] ayarları, maç içerisinde devre dışı bırakılmış olsa bile yapılandırılabiliyor.

・ [Oyun Planı Listesi]'nde [Oyun Planı Adını Değiştir] kısmında büyük/küçük harf kullanımında yapılan Değişiklikler doğru bir şekilde yansıtılmıyor.

・ [eFootball™ World] > [Oyun Planı] > [Takım] > [Temel Takım Ayarları] > [Takım Adını Düzenle] kısmında bazı takım adları kullanılamıyor.