SSS

(Güncelleme 14/04/2022)
*Sayfa içeriği güncellendi.

S1: Lansmanda zaten dâhil edilen dokuz takım dışında daha fazla takım ne zaman kullanıma sunulacak?
Ödül kazanmak için online PvP maçları oynadığınız Etkinlik modunda seçebileceğiniz çeşitli takımlar bulunmaktadır. Ayrıca favori kulübünüzü Rüya Takımınız için Temel Takım olarak seçebileceksiniz.
Bununla birlikte, tüm Özgün Takımlar, gelecek güncellemelerde maçlarda kullanılabilir olacak. Yayınlanma tarihleri hakkında duyurular için bizi takip etmeye devam edin. (14/04/2022 tarihinde güncellendi)
S2: Bir Düzenleme Modu var mı?
Lansmandan sonra konsollar ve PC'ler için ücretsiz bir güncelleme olarak Düzenleme Modu işlevini eklemeyi planlıyoruz.
S3: Ana Lig ne zaman eFootball™'a eklenecek?
Ana Lig gibi çevrimdışı modlar, gelecekte ek indirilebilir içerikler olarak mevcut olacak. Lütfen daha fazla ayrıntı için takipte kalın.
S4: Konsol oyununun kalitesi, mobil oyunların kalite seviyesine düşürülecek mi?
eFootball™'un herkesin keyif alabildiği bir platform olmasını hedefliyoruz. Oyun, her bir desteklenen cihazın donanım kapasitesinden tamamen yararlanacak. Dolayısıyla kullanıcılar, yeni nesil oyun konsollarında ve yüksek performanslı oyun PC'lerinde daha yüksek kaliteli bir oynanış deneyiminin tadını çıkarabilecek.
S5: Mobil kullanıcılara karşı oynanabilmesi için yeni nesil grafiklerin kalitesi düşürülecek mi?
Mobil sürümün teknik özellikleriyle uyumlu olması için bazı stadyum görsellerinin basitleştirilmesi gibi grafiksel ayarlamalar yapacağız ama konsollardaki ve PC'deki yeni nesil grafiklerin kalitesi düşürülmeyecek.
S6: Çapraz platform eşleştirmesi kapatılabiliyor veya filtrelenebiliyor mu?
Bölgeye ve platforma dayalı eşleştirme için birden çok filtre eklemeyi planlıyoruz.
S7: Çevrimiçi bağlantı kalitesi, cihazlar arasında çapraz oyundan etkilenecek mi?
Bunu dikkatli bir şekilde ele alacağız; bağlantılardaki ve cihaz özelliklerindeki farklılıkların bağlantı kalitesini etkilememesini sağlayacağız. Ek olarak bağlantı kalitesi daha iyi olan oyuncular arasındaki maçlara öncelik tanınması gibi özelliklerle eşleştirme seçeneklerini geliştirmeyi planlıyoruz.