Oyun Özeti

eFootball™ World En Verimli Şekilde Nasıl Oynanır?

eFootball™ World, eFootball™ deneyiminin tam kalbidir.
Burada futbol dünyasının en iyi Özgün Takımlarını kullanarak oynama şansına sahip olacak ve istediğiniz oyuncuları transfer edip geliştirerek Rüya Takımınızı oluşturabileceksiniz. Hazır olduğunuzda heyecan verici Etkinliklerde dünyanın dört bir yanından rakiplerle karşı karşıya gelin ve devrim niteliğinde oyunun tadını çıkarın.

(Güncelleme 14/04/2022)
*1.0.0 sürümü güncellemesiyle birlikte oyun içerikleri ve şu terimler değiştirildi.
・ "Yaratıcı Takım" → "Rüya Takım"
・ "eFootball™ Yaratıcı Ligi" → "eFootball™ Ligi"

Özgün Takım

FC Barcelona, Manchester United, Juventus ve FC Bayern München gibi gerçek futbol dünyasının devlerini kullanarak oynayın.
Deneme Maçı aracılığıyla diğer kullanıcılara veya YZ'ye karşı kolayca offline maçlar başlatın. Etkinliklerde ödül kazanmak için görevleri tamamlayın ve diğer kullanıcılara karşı PvP maçlar oynayın. Kendinizi tamamen eFootball™ deneyimine bırakın!

Rüya Takım

Bu, oyuncularla ve menajerlerle sözleşme imzalayarak kendi orijinal takımınızı oluşturabileceğiniz ve dünyanın dört bir tarafındaki kullanıcılarla rekabet edebileceğiniz yepyeni bir oyun modudur.

"Rüya Takım"da, futbol felsefenize uyan oyuncuları ve menajerleri özenle seçip onlarla sözleşme imzalayabilirsiniz. Ayrıca oyuncularınızı geliştirip güçlendirerek oyun tarzınıza uygun hâle getirebilirsiniz.

Maçlar aracılığıyla elde edebileceğiniz oyun içi öğelerden yararlanarak, oyuncularla sözleşme imzalayarak ve onları geliştirip takımınızı düzenleyerek ve size en uygun Takım Oyun Tarzını bularak kendi "Rüya Takımınızı" oluşturun ve futbol felsefenizi hayata geçirin.
En önemlisi, gerçekten en iyisi olduğunuzu kanıtlamak için dünyanın dört bir tarafındaki kullanıcılar tarafından oluşturulan "Rüya Takımlara" karşı heyecan dolu mücadelelerde yer alın!

Rüya Takım Oynama Konseptleri

Nasıl Oynanır

Komutları nasıl gerçekleştireceğinize dair bilgi için aşağıdaki resme göz atabilirsiniz.

PlayStation®5, PlayStation®4

Xbox Series X|S, Xbox One

Ürün Ayrıntıları

■ Fiyat
Oynaması ücretsiz (oyun içi satın alımlar mevcut)
■ Uyumlu Platformlar
PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows , Steam® , iOS*, Android*
*Gelecekte desteklenecek
■ Kullanıcı Sayısı
PlayStation®5, PlayStation®4
Offline: 1-4 kullanıcı
Online: 1-2 kullanıcı

Xbox Series X|S, Xbox One, Windows
Offline: 1-8 kullanıcı
Online: 1-2 kullanıcı

Steam®
Offline: 1-8 kullanıcı
Online: 1-2 kullanıcı
■ Nesiller Arası Maçlar
Doğal olarak sizinle aynı platformdaki kullanıcılara karşı maç oynayabileceksiniz. Bunun yanında, aynı konsolun diğer nesillerindeki kullanıcılara karşı da oynayabileceksiniz. Örneğin PlayStation®5 kullanıcıları PlayStation®4 kullanıcılarına karşı veya Xbox Series X|S kullanıcıları Xbox One kullanıcılarına karşı oynayabilecek.

Kurt Bonusu

eFootball PES 2021 Season Update'i veya eFootball PES 2021 Lite'ı oynamış olan herkese teşekkür etmek amacıyla eFootball™ 2022'de alıp kullanabileceğiniz oyun öğeleri hediye ediyoruz.

Mobil Cihazlar için eFootball™ 2022

*Mobil cihazlar için eFootball™ 2022'un mevcut uygulamaya güncelleme olarak yayınlanması planlanmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
Güncelleme Takvimindeki Değişikliklere Dair Duyuru